flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Lietuvių filologija ir užsienio (ispanų) kalba 4k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Antradienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.04.03
Kiekvieną sav.
Mokslinė praktika (Pasirenkamasis) (seminaras)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.04.24
Kiekvieną sav.
Bakalauro baigiamasis darbas (gretutinė kryptis: lietuvių filologija) (Privalomasis) (seminaras)
Vytautas Kardelis, Prof., Dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.04.03
Kiekvieną sav.
Mokslinė praktika (Pasirenkamasis) (seminaras)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.07-2018.04.04
Kiekvieną sav.
Mokomoji ir profesinė praktika: redagavimas (Pasirenkamasis) (pratybos)
Inga Hilbig, Asist., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.04.04
Kiekvieną sav.
Mokomoji ir profesinė praktika: redagavimas (Pasirenkamasis) (pratybos)
Inga Hilbig, Asist., Dr.
110 aud. (FLF)
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.04.05
Kiekvieną sav.
Mokslinė praktika (Pasirenkamasis) (seminaras)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.03.01
Kiekvieną sav.
Mokslinė praktika (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
Baltistikos katedra (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.04.05
Kiekvieną sav.
Mokslinė praktika (Pasirenkamasis) (seminaras)
Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.04.05
Kiekvieną sav.
Mokomoji ir profesinė praktika: lietuvių kaip gimtosios kalbos mokymas (Pasirenkamasis) (pratybos)
Kęstutis Bredelis, Lekt.
115B aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.08-2018.04.05
Kiekvieną sav.
Mokomoji ir profesinė praktika: lietuvių kaip gimtosios kalbos mokymas (Pasirenkamasis) (pratybos)
Kęstutis Bredelis, Lekt.
115B aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.09-2018.04.06
Kiekvieną sav.
Mokomoji ir profesinė praktika: redagavimas (Pasirenkamasis) (pratybos)
Inga Hilbig, Asist., Dr.
108 (Estų) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.04.06
Kiekvieną sav.
Mokomoji ir profesinė praktika: lietuvių kaip gimtosios kalbos mokymas (Pasirenkamasis) (pratybos)
Kęstutis Bredelis, Lekt.
119 (Adomo Mickevičiaus) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.04.06
Kiekvieną sav.
Mokomoji ir profesinė praktika: redagavimas (Pasirenkamasis) (pratybos)
Inga Hilbig, Asist., Dr.
108 (Estų) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.09-2018.04.06
Kiekvieną sav.
Mokomoji ir profesinė praktika: lietuvių kaip gimtosios kalbos mokymas (Pasirenkamasis) (pratybos)
Kęstutis Bredelis, Lekt.
119 (Adomo Mickevičiaus) aud. (FLF)
15:00
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00