flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Lietuvių filologija ir užsienio (estų) kalba 3k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Lietuvių drama ir pasaulio dramaturgijos kontekstai (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
109 aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.21
Kas antrą sav.
Lietuvių drama ir pasaulio dramaturgijos kontekstai (Pasirenkamasis) (seminaras)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
108 (Estų) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Estų literatūra I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Eve Raeste, Dr.
108 (Estų) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Naujoji lietuvių literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
19:00
21:00
Antradienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Redagavimo įgūdžių ugdymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.22
Kas antrą sav.
Estų literatūra I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Eve Raeste, Dr.
108 (Estų) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė estų kalba VI/VII d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Eve Raeste, Dr.
108 (Estų) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lietuvių literatūros kritika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Kvietkauskas, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Biblija ir literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)

17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Latvių kalba lituanistams III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Senoji baltų raštija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Dėstytojas Dėstytojas
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.02.21
Kiekvieną sav.
Redagavimo įgūdžių ugdymas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.28-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Redagavimo įgūdžių ugdymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. (FLF)
13:00
15:00
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Orientas lietuvių literatūroje (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Regimantas Tamošaitis, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.03.08
Kiekvieną sav.
Lietuvių leksikografija (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.03.15-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių leksikografija (Pasirenkamasis) (seminaras)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių onomastika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Semantikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Gintarė Judžentytė, Lekt., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Latvių kalba lituanistams III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00