flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Lietuvių filologija 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
LDK ir Prūsų Lietuvos literatūra (Privalomasis) (seminaras)
Darius Kuolys, Doc., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.04-2017.12.11
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas) (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2017.12.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas) (Pasirenkamasis) (konsultacija)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2017.09.04-2017.12.11
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas) (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2017.12.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas) (Pasirenkamasis) (konsultacija)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2017.09.04-2017.12.11
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas) (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2017.12.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas) (Pasirenkamasis) (konsultacija)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.11-2017.12.11
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas) (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.12.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas) (Pasirenkamasis) (konsultacija)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Natalija Gulei, lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.11-2017.12.11
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas) (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.12.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas) (Pasirenkamasis) (konsultacija)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Natalija Gulei, lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.11-2017.12.11
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas) (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.12.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas) (Pasirenkamasis) (konsultacija)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Natalija Gulei, lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Klasikinė lietuvių proza (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Regimantas Tamošaitis, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Etnolingvistika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Birutė Jasiūnaitė, Prof., Dr. (HP)
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Klasikinė lietuvių proza (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Regimantas Tamošaitis, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2017.09.04-2017.12.11
Kiekvieną sav.
Teatras ir literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
17:00 - 18:30
2017.09.04-2017.12.11
Kiekvieną sav.
Teatras ir literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
17:00 - 18:30
2017.09.04-2017.12.11
Kiekvieną sav.
Teatras ir literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
19:00
21:00
Antradienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.05-2017.12.12
Kas antrą sav.
Antikinė literatūra (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.09.12-2017.12.12
Kas antrą sav.
Teksto poetika (Privalomasis) (PASKAITA)
Brigita Speičytė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.12.19-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Teksto poetika (Privalomasis) (seminaras)
Brigita Speičytė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2017.09.05-2017.12.12
Kas antrą sav.
Antikinė literatūra (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.09.12-2017.12.12
Kas antrą sav.
Teksto poetika (Privalomasis) (PASKAITA)
Brigita Speičytė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.12.19-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Teksto poetika (Privalomasis) (seminaras)
Brigita Speičytė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2017.09.05-2017.12.12
Kas antrą sav.
Antikinė literatūra (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.09.12-2017.12.12
Kas antrą sav.
Teksto poetika (Privalomasis) (PASKAITA)
Brigita Speičytė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.12.12-2017.12.12
Kiekvieną sav.
Teksto poetika (Privalomasis) (seminaras)
Brigita Speičytė, Doc., Dr.
119 (Adomo Mickevičiaus) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
LDK ir Prūsų Lietuvos literatūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Dainora Pociūtė Abukevičienė, Prof., Dr. (HP)
115A aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
LDK ir Prūsų Lietuvos literatūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Dainora Pociūtė Abukevičienė, Prof., Dr. (HP)
115A aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
LDK ir Prūsų Lietuvos literatūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Dainora Pociūtė Abukevičienė, Prof., Dr. (HP)
115A aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Užsienio vaikų literatūra (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Kęstutis Urba, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Literatūros maištininkai: avangardas, kairieji, bohema (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Kvietkauskas, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Literatūros maištininkai: avangardas, kairieji, bohema (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Kvietkauskas, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
LDK ir Prūsų Lietuvos literatūra (Privalomasis) (seminaras)
Darius Kuolys, Doc., Dr.
115B aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
LDK ir Prūsų Lietuvos literatūra (Privalomasis) (seminaras)
Darius Kuolys, Doc., Dr.
115B aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.12-2017.12.19
Kas antrą sav.
Užsienio vaikų literatūra (Pasirenkamasis) (seminaras)
Kęstutis Urba, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Klasikinis rusų romanas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.12-2017.12.19
Kas antrą sav.
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Laura Vilkaitė, Asist., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.05-2017.12.12
Kas antrą sav.
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Laura Vilkaitė, Asist., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Klasikinis rusų romanas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Latvių kalba lituanistams II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Sovietmečio lietuvių literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Rita Tūtlytė, Doc., Dr.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.12-2017.12.19
Kas antrą sav.
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Laura Vilkaitė, Asist., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.05-2017.12.12
Kas antrą sav.
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Laura Vilkaitė, Asist., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Klasikinis rusų romanas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Latvių kalba lituanistams II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Tarminė leksika ir frazeologija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Birutė Jasiūnaitė, Prof., Dr. (HP)
Kazimiero Būgos aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.12-2017.12.19
Kas antrą sav.
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Laura Vilkaitė, Asist., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.05-2017.12.12
Kas antrą sav.
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Laura Vilkaitė, Asist., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.13-2017.12.20
Kas antrą sav.
Taikomosios kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.09.06-2017.12.13
Kas antrą sav.
Taikomosios kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2017.09.13-2017.12.20
Kas antrą sav.
Taikomosios kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.09.06-2017.12.13
Kas antrą sav.
Taikomosios kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2017.09.13-2017.12.20
Kas antrą sav.
Taikomosios kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2017.09.06-2017.12.13
Kas antrą sav.
Taikomosios kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba II/IV d. (leksinė semantika, leksikologija, žodžių daryba) (Privalomasis) (PASKAITA)
Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba II/IV d. (leksinė semantika, leksikologija, žodžių daryba) (Privalomasis) (PASKAITA)
Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba II/IV d. (leksinė semantika, leksikologija, žodžių daryba) (Privalomasis) (PASKAITA)
Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Natalija Gulei, lekt.
129 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Natalija Gulei, lekt.
129 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Natalija Gulei, lekt.
129 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Baltų filologijos įvadas (Privalomasis) (PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)
Komentarai: Paskaita rugsėjį-spalį.
15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Baltų filologijos įvadas (Privalomasis) (PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)
Komentarai: Paskaita rugsėjį-spalį.
15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Baltų filologijos įvadas (Privalomasis) (PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)
Komentarai: Paskaita rugsėjį-spalį.
17:00
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Baltų filologijos įvadas (Privalomasis) (seminaras)
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
09:00 - 10:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Teksto poetika (Privalomasis) (seminaras)
Brigita Speičytė, Doc., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Teksto poetika (Privalomasis) (seminaras)
Brigita Speičytė, Doc., Dr.
115A aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Teksto poetika (Privalomasis) (seminaras)
Brigita Speičytė, Doc., Dr.
115A aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba II/IV d. (leksinė semantika, leksikologija, žodžių daryba) (Privalomasis) (seminaras)
Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba II/IV d. (leksinė semantika, leksikologija, žodžių daryba) (Privalomasis) (seminaras)
Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Latvių kalba lituanistams II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Latvių kalba lituanistams II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba II/IV d. (leksinė semantika, leksikologija, žodžių daryba) (Privalomasis) (seminaras)
Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Baltų filologijos įvadas (Privalomasis) (seminaras)
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbos rašyba (Pasirenkamasis) (pratybos)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
K3 (FLF)
11:00 - 12:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbos rašyba (Pasirenkamasis) (pratybos)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
K3 (FLF)
11:00 - 12:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbos rašyba (Pasirenkamasis) (pratybos)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
K3 (FLF)

11:00 - 12:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Baltų filologijos įvadas (Privalomasis) (seminaras)
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbos rašyba (Pasirenkamasis) (pratybos)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
K3 (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Antikinė literatūra (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Dovilė Čitavičiūtė, lekt.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbos rašyba (Pasirenkamasis) (pratybos)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
K3 (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Antikinė literatūra (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Dovilė Čitavičiūtė, lekt.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbos rašyba (Pasirenkamasis) (pratybos)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
K3 (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Antikinė literatūra (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Dovilė Čitavičiūtė, lekt.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
15:00
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00