flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Lietuvių filologija 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.05-2018.05.21
Kas antrą sav.
Sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2018.02.12-2018.05.28
Kas antrą sav.
Sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Eglė Gudavičienė, Asist., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.05-2018.05.21
Kas antrą sav.
Sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2018.02.12-2018.05.28
Kas antrą sav.
Sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Eglė Gudavičienė, Asist., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.05-2018.05.21
Kas antrą sav.
Sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2018.02.12-2018.05.28
Kas antrą sav.
Sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Eglė Gudavičienė, Asist., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.03.26
Kiekvieną sav.
XIX a. lietuvių literatūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Brigita Speičytė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.04.02-2018.05.28
Kiekvieną sav.
XIX a. lietuvių literatūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.03.26
Kiekvieną sav.
XIX a. lietuvių literatūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Brigita Speičytė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.04.02-2018.05.28
Kiekvieną sav.
XIX a. lietuvių literatūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.03.26
Kiekvieną sav.
XIX a. lietuvių literatūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Brigita Speičytė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.04.02-2018.05.28
Kiekvieną sav.
XIX a. lietuvių literatūra (Privalomasis) (PASKAITA)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.03.19
Kiekvieną sav.
XIX a. lietuvių literatūra (Privalomasis) (seminaras)
Brigita Speičytė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.04.09-2018.05.28
Kiekvieną sav.
XIX a. lietuvių literatūra (Privalomasis) (seminaras)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Naujoji lietuvių literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Naujoji lietuvių literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Naujoji lietuvių literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
19:00
21:00
Antradienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbos skyryba (Pasirenkamasis) (pratybos)
Laimutis Laužikas, Lekt.
116 (Antano Salio) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbos skyryba (Pasirenkamasis) (pratybos)
Laimutis Laužikas, Lekt.
116 (Antano Salio) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbos skyryba (Pasirenkamasis) (pratybos)
Laimutis Laužikas, Lekt.
116 (Antano Salio) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba III/IV d. (morfologija ir sintaksė) (Privalomasis) (seminaras)
Erika Jasionytė-Mikučionienė, Asist., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.03.27
Kiekvieną sav.
XIX a. lietuvių literatūra (Privalomasis) (seminaras)
Brigita Speičytė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.04.03-2018.05.29
Kiekvieną sav.
XIX a. lietuvių literatūra (Privalomasis) (seminaras)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba III/IV d. (morfologija ir sintaksė) (Privalomasis) (PASKAITA)
Erika Jasionytė-Mikučionienė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba III/IV d. (morfologija ir sintaksė) (Privalomasis) (PASKAITA)
Erika Jasionytė-Mikučionienė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba III/IV d. (morfologija ir sintaksė) (Privalomasis) (PASKAITA)
Erika Jasionytė-Mikučionienė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lietuvių literatūros kritika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Kvietkauskas, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lietuvių literatūros kritika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Kvietkauskas, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lietuvių literatūros kritika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Kvietkauskas, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Biblija ir literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)

18:30 - 20:00
2018.02.06-2018.05.22
Kas antrą sav.
Semestrinis rašto darbas I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Biblija ir literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)

17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Latvių kalba lituanistams III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)

18:30 - 20:00
2018.02.06-2018.05.22
Kas antrą sav.
Semestrinis rašto darbas I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Biblija ir literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)

17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Latvių kalba lituanistams III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)

18:30 - 20:00
2018.02.06-2018.05.22
Kas antrą sav.
Semestrinis rašto darbas I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
19:00 18:30 - 20:00
2018.02.06-2018.05.22
Kas antrą sav.
Semestrinis rašto darbas I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
18:30 - 20:00
2018.02.06-2018.05.22
Kas antrą sav.
Semestrinis rašto darbas I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
18:30 - 20:00
2018.02.06-2018.05.22
Kas antrą sav.
Semestrinis rašto darbas I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
21:00
Trečiadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.07-2018.03.28
Kiekvieną sav.
XIX a. lietuvių literatūra (Privalomasis) (seminaras)
Brigita Speičytė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2018.04.04-2018.05.30
Kiekvieną sav.
XIX a. lietuvių literatūra (Privalomasis) (seminaras)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.23
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Senoji baltų raštija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Dėstytojas Dėstytojas
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.23
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Senoji baltų raštija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Dėstytojas Dėstytojas
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.23
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Senoji baltų raštija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Dėstytojas Dėstytojas
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
129 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
108 (Estų) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
129 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
108 (Estų) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
129 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
108 (Estų) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Orientas lietuvių literatūroje (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Regimantas Tamošaitis, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Orientas lietuvių literatūroje (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Regimantas Tamošaitis, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Orientas lietuvių literatūroje (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Regimantas Tamošaitis, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.22-2018.05.24
Kas antrą sav.
Semestrinis rašto darbas I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Semestrinis rašto darbas I/II d. (Privalomasis) (Paskaitos ir konsultacijos)
Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
109 aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2018.02.15-2018.05.31
Kas antrą sav.
Semestrinis rašto darbas I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Saulė Matulevičienė, Asist., Dr.
115A aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.22-2018.05.24
Kas antrą sav.
Semestrinis rašto darbas I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Semestrinis rašto darbas I/II d. (Privalomasis) (Paskaitos ir konsultacijos)
Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
109 aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2018.02.15-2018.05.31
Kas antrą sav.
Semestrinis rašto darbas I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Saulė Matulevičienė, Asist., Dr.
115A aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.22-2018.05.24
Kas antrą sav.
Semestrinis rašto darbas I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Semestrinis rašto darbas I/II d. (Privalomasis) (Paskaitos ir konsultacijos)
Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
109 aud. (FLF)

09:00 - 10:30
2018.02.15-2018.05.31
Kas antrą sav.
Semestrinis rašto darbas I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Saulė Matulevičienė, Asist., Dr.
115A aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.03.08
Kiekvieną sav.
Lietuvių leksikografija (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.03.15-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių leksikografija (Pasirenkamasis) (seminaras)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.03.08
Kiekvieną sav.
Lietuvių leksikografija (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.03.15-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių leksikografija (Pasirenkamasis) (seminaras)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.03.08
Kiekvieną sav.
Lietuvių leksikografija (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.03.15-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių leksikografija (Pasirenkamasis) (seminaras)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Pragmatikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Pragmatikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Pragmatikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių onomastika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių onomastika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių onomastika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Semantikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Gintarė Judžentytė, Lekt., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Semantikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Gintarė Judžentytė, Lekt., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Semantikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Gintarė Judžentytė, Lekt., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba III/IV d. (morfologija ir sintaksė) (Privalomasis) (seminaras)
Erika Jasionytė-Mikučionienė, Asist., Dr.
129 aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Latvių kalba lituanistams III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Latvių kalba lituanistams III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Bendrinė lietuvių kalba III/IV d. (morfologija ir sintaksė) (Privalomasis) (seminaras)
Erika Jasionytė-Mikučionienė, Asist., Dr.
129 aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
113 aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
113 aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
113 aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00