flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Lenkų filologija 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
LDK lenkiškosios kultūros tradicijos (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Regina Jakubėnas, Asist., Dr.
A6 aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Lenkų literatūra: XIX a. (Privalomasis) (PASKAITA)
Irena Fedorovič, Doc., Dr.
A5 (Domus Philologiae) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė lenkų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
PLC (FLF)
19:00
21:00
Antradienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė lenkų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Kinga Geben, Doc., Dr.
A6 aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lenkų kalbos sintaksė (Privalomasis) (PASKAITA)
Kristina Rutkovska, Prof., Dr.
105B aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lenkų literatūra: XIX a. (Privalomasis) (pratybos)
Irena Fedorovič, Doc., Dr.
123 (Stepono Batoro) aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.07-2018.05.23
Kas antrą sav.
LDK lenkiškosios kultūros tradicijos (Pasirenkamasis) (seminaras)
Regina Jakubėnas, Asist., Dr.
105A aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.23
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
129 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė lenkų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
PLC (FLF)
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lenkų kalbos sintaksė (Privalomasis) (seminaras)
Kinga Geben, Doc., Dr.
105B aud. (FLF)
15:00 15:00 - 20:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 15:00 - 20:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)

17:00 - 18:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
19:00 15:00 - 20:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
21:00
Penktadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00