flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Romėnų literatūros istorija (Privalomasis) (PASKAITA)
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
K2 (FLF)
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba ir autoriai IV/IV d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji a.) (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Povilas Birbilas, Lekt.
117 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
110 aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Antradienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.02.20
Kiekvieną sav.
Redagavimo įgūdžių ugdymas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.27-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Redagavimo įgūdžių ugdymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba ir autoriai IV/IV d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji a.) (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Graikų kalba ir autoriai IV/IV d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Tomas Veteikis, Doc., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Biblija ir literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Redagavimo įgūdžių ugdymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Nijolė Linkevičienė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Romėnų literatūros istorija (Privalomasis) (seminaras)
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
K2 (FLF)
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Povilas Birbilas, Lekt.
117 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Deimantė Veličkienė, Lekt.
Latvistikos kabinetas (FLF)
17:00
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Graikų kalba ir autoriai IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Tomas Veteikis, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Graikų kalba ir autoriai IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Tomas Veteikis, Doc., Dr.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
15:00 15:00 - 20:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 15:00 - 20:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)

17:00 - 18:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
19:00 15:00 - 20:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
21:00
Penktadienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba ir autoriai IV/IV d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji a.) (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
121 (Roberto Šumano) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00