flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Graikų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Nijolė Juchnevičienė, Doc., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.25-2017.09.25
Kiekvieną sav.
Graikijos ir Romos istorija I/II d. (Privalomasis) (seminaras)
Nijolė Juchnevičienė, Doc., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.10.30-2017.10.30
Kiekvieną sav.
Graikijos ir Romos istorija I/II d. (Privalomasis) (seminaras)
Nijolė Juchnevičienė, Doc., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.11.27-2017.11.27
Kiekvieną sav.
Graikijos ir Romos istorija I/II d. (Privalomasis) (seminaras)
Nijolė Juchnevičienė, Doc., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.12.18-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Graikijos ir Romos istorija I/II d. (Privalomasis) (seminaras)
Nijolė Juchnevičienė, Doc., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Antradienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
K2 (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Klasikinės filologijos įvadas I/II d. (Antikinė mitologija) (Privalomasis) (PASKAITA)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
K2 (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Graikijos ir Romos istorija I/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Nijolė Juchnevičienė, Doc., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Kalbotyros įvadas (Privalomasis) (seminaras)
Jurgis Pakerys, Doc., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.06-2017.12.12
Kas antrą sav.
Kalbotyros įvadas (Privalomasis) (PASKAITA)
Jurgis Pakerys, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Graikų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Nijolė Juchnevičienė, Doc., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.27-2017.09.27
Kiekvieną sav.
Klasikinės filologijos įvadas I/II d. (Antikinė mitologija) (Privalomasis) (seminaras)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.10.25-2017.10.25
Kiekvieną sav.
Klasikinės filologijos įvadas I/II d. (Antikinė mitologija) (Privalomasis) (seminaras)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.11.29-2017.11.29
Kiekvieną sav.
Klasikinės filologijos įvadas I/II d. (Antikinė mitologija) (Privalomasis) (seminaras)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.12.20-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Klasikinės filologijos įvadas I/II d. (Antikinė mitologija) (Privalomasis) (seminaras)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Graikų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Nijolė Juchnevičienė, Doc., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
K2 (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
K2 (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2017.09.07-2017.09.07
Kiekvieną sav.
Studijų įvadas (Privalomasis) (PASKAITA)
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
Komentarai: VU SA FilF; Studijų skyrius

17:00 - 18:30
2017.09.14-2017.09.14
Kiekvieną sav.
Studijų įvadas (Privalomasis) (PASKAITA)
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
Komentarai: VU SA FilF; Studijų skyrius
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
K2 (FLF)
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00