flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Klasikinės filologijos įvadas II/II d. (Skaitmeninės technologijos klasikinėje filologijoje) (Privalomasis) (PASKAITA)
Vytautas Ališauskas, Doc., Dr.
K2 (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Graikijos ir Romos istorija II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Alius Jaskelevičius, J. Asist.
K2 (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Violeta Katinienė, J. Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Šileikaitė-Kaishauri, Doc., Dr.
K3 (FLF)
17:00
19:00
21:00
Antradienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba ir autoriai II/IV d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
KFS (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Graikų kalba ir autoriai II/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Paulius Garbačiauskas, J. Asist.
KFS (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Graikų kalba ir autoriai II/IV d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Paulius Garbačiauskas, J. Asist.
K2 (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Biblija ir literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis) (PASKAITA)
Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.28-2018.02.28
Kiekvieną sav.
Klasikinės filologijos įvadas II/II d. (Skaitmeninės technologijos klasikinėje filologijoje) (Privalomasis) (seminaras)
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji a.) (FLF)

11:00 - 12:30
2018.03.21-2018.03.21
Kiekvieną sav.
Klasikinės filologijos įvadas II/II d. (Skaitmeninės technologijos klasikinėje filologijoje) (Privalomasis) (seminaras)
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji a.) (FLF)

11:00 - 12:30
2018.04.25-2018.04.25
Kiekvieną sav.
Klasikinės filologijos įvadas II/II d. (Skaitmeninės technologijos klasikinėje filologijoje) (Privalomasis) (seminaras)
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji a.) (FLF)

11:00 - 12:30
2018.05.30-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Klasikinės filologijos įvadas II/II d. (Skaitmeninės technologijos klasikinėje filologijoje) (Privalomasis) (seminaras)
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji a.) (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.14-2018.05.30
Kas antrą sav.
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis) (seminaras)
Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
129 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Violeta Katinienė, J. Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)
17:00
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba ir autoriai II/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
K2 (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.22-2018.02.22
Kiekvieną sav.
Graikijos ir Romos istorija II/II d. (Privalomasis) (seminaras)
Alius Jaskelevičius, J. Asist.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.03.22-2018.03.22
Kiekvieną sav.
Graikijos ir Romos istorija II/II d. (Privalomasis) (seminaras)
Alius Jaskelevičius, J. Asist.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.04.26-2018.04.26
Kiekvieną sav.
Graikijos ir Romos istorija II/II d. (Privalomasis) (seminaras)
Alius Jaskelevičius, J. Asist.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.05.31-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Graikijos ir Romos istorija II/II d. (Privalomasis) (seminaras)
Alius Jaskelevičius, J. Asist.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Graikų kalba ir autoriai II/IV d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Paulius Garbačiauskas, J. Asist.
K2 (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Graikų kalba ir autoriai II/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Paulius Garbačiauskas, J. Asist.
K2 (FLF)
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.05.25
Kas antrą sav.
Lotynų kalba ir autoriai II/IV d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
K2 (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.16-2018.05.18
Kas antrą sav.
Lotynų kalba ir autoriai II/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
K2 (FLF)
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00