flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Italų filologija 3k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.21
Kas antrą sav.
Italų literatūros istorija (XX–XXI aa.) III/III d. (Privalomasis) (seminaras)
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
109 aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.21
Kas antrą sav.
Italų literatūros istorija (XX–XXI aa.) III/III d. (Privalomasis) (seminaras)
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
109 aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
113 aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
113 aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.05.21
Kas antrą sav.
Italų teatras I/II d. (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2018.02.12-2018.05.28
Kas antrą sav.
Italų teatras I/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.05.21
Kas antrą sav.
Italų teatras I/II d. (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2018.02.12-2018.05.28
Kas antrą sav.
Italų teatras I/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
19:00
21:00
Antradienis
1 gr. 2 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Italijos istorija ir kultūra II/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Dainius Būrė, Doc., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Italijos istorija ir kultūra II/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Dainius Būrė, Doc., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Italų kalbos istorija (Privalomasis) (PASKAITA)
Diego Ardoino, Doc., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Italų kalbos istorija (Privalomasis) (PASKAITA)
Diego Ardoino, Doc., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Dalykinė italų kalba (politikos diskursas ir žiniasklaida) (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Jogilė Teresa Ramonaitė, Asist., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Dalykinė italų kalba (politikos diskursas ir žiniasklaida) (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Jogilė Teresa Ramonaitė, Asist., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.13-2018.05.29
Kas antrą sav.
Lyginamoji italų ir lietuvių kalbų stilistika (Privalomasis) (seminaras)
Jogilė Teresa Ramonaitė, Asist., Dr.
109 aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.13-2018.05.29
Kas antrą sav.
Lyginamoji italų ir lietuvių kalbų stilistika (Privalomasis) (seminaras)
Jogilė Teresa Ramonaitė, Asist., Dr.
109 aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Italų literatūros istorija (XX–XXI aa.) III/III d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Italų literatūros istorija (XX–XXI aa.) III/III d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Italų literatūros klasikai (XIX a.) (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Italų literatūros klasikai (XIX a.) (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
113 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Juan Luis Fernandez Gallo, Lekt.
130 aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
113 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Juan Luis Fernandez Gallo, Lekt.
130 aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr. 2 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Italijos istorija ir kultūra II/II d. (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Dainius Būrė, Doc., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Italijos istorija ir kultūra II/II d. (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Dainius Būrė, Doc., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lyginamoji italų ir lietuvių kalbų stilistika (Privalomasis) (PASKAITA)
Jogilė Teresa Ramonaitė, Asist., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lyginamoji italų ir lietuvių kalbų stilistika (Privalomasis) (PASKAITA)
Jogilė Teresa Ramonaitė, Asist., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Juan Luis Fernandez Gallo, Lekt.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) IV/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Juan Luis Fernandez Gallo, Lekt.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (FLF)
15:00
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.05.25
Kas antrą sav.
Italų kalbos istorija (Privalomasis) (seminaras)
Diego Ardoino, Doc., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.05.25
Kas antrą sav.
Italų kalbos istorija (Privalomasis) (seminaras)
Diego Ardoino, Doc., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00