flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

ERASMUS None bak. Nuolatinė


Pirmadienis
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
REZERVUOTA (None)
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Lietuvos sociolingvistinė situacija ir kalbų politika (Laisvasis) (Laisvasis dalykas)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
REZERVUOTA (None)
119 (Adomo Mickevičiaus) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Rusų kalba B1 (Privalomasis) (pratybos)
Svetlana Markova, Asist.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Slovenian Language I (Laisvasis) (pratybos)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Antradienis
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Rusų kalba A1 (Privalomasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
Komentarai: 1 gr.
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Rusų kalba A1 (Privalomasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
Komentarai: 2 gr.

13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Rusų kalba A2 (Privalomasis) (pratybos)
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
REZERVUOTA (None)
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Slovenian Language I (Laisvasis) (pratybos)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Slovenian Language II (Laisvasis) (pratybos)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (FLF)
19:00
21:00
Trečiadienis
09:00
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Rusų literatūra (XIX a.) (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
113 aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Rusų kalba B1 (Privalomasis) (pratybos)
Svetlana Markova, Asist.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Ketvirtadienis
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Rusų kalba A1 (Privalomasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
Komentarai: 1 gr.
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Rusų kalba A1 (Privalomasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
113 aud. (FLF)
Komentarai: 2 gr.

13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Rusų kalba A2 (Privalomasis) (pratybos)
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Įvadas į metaforos teoriją (Pasirenkamasis) (Laisvasis dalykas)
Fatima Eloeva, Prof., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)
13:00
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Slovenian Language II (Laisvasis) (pratybos)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00