flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Dalykinė (teisės) kalba 2k. mag. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Teismo lingvistika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Gintarė Herasimenkienė, Lekt., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Teismo lingvistika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Gintarė Herasimenkienė, Lekt., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)
15:00
17:00
19:00
21:00
Antradienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Kontrastyvinė gramatika: modalumas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Aurelija Usonienė, Prof., Habil. dr.
A8 aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Kontrastyvinė gramatika: modalumas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Aurelija Usonienė, Prof., Habil. dr.
A8 aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.03.20
Kiekvieną sav.
Civilinės teisės kalba (Privalomasis) (seminaras)
Birutė Ryvitytė, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.04.03-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Civilinės teisės kalba (Privalomasis) (seminaras)
Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.03.20
Kiekvieną sav.
Civilinės teisės kalba (Privalomasis) (seminaras)
Birutė Ryvitytė, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.04.03-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Civilinės teisės kalba (Privalomasis) (seminaras)
Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Kognityvinė lingvistika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
129 aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Kognityvinė lingvistika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
129 aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr. 2 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Diskurso analizė (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Inga Hilbig, Asist., Dr.
108 (Estų) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Diskurso analizė (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Inga Hilbig, Asist., Dr.
108 (Estų) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Diskurso analizė (Pasirenkamasis) (seminaras)
Inga Hilbig, Asist., Dr.
Dekano menė (Dekanatas) (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Diskurso analizė (Pasirenkamasis) (seminaras)
Inga Hilbig, Asist., Dr.
Dekano menė (Dekanatas) (FLF)
13:00
15:00
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvos teisinė sistema (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Arnas Stonys, Lekt., Dr.
A8 aud. (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvos teisinė sistema (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Arnas Stonys, Lekt., Dr.
A8 aud. (FLF)
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr. 2 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Civilinės teisės kalba (Privalomasis) (seminaras)
Ramūnas Birštonas, Partn. Prof., Dr.
109 aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Civilinės teisės kalba (Privalomasis) (seminaras)
Ramūnas Birštonas, Partn. Prof., Dr.
109 aud. (FLF)
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr. 2 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00