flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Anglų filologija 3k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.04-2017.12.11
Kas antrą sav.
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis) (seminaras)
Rūta Šlapkauskaitė, Asist., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis) (PASKAITA)
Rūta Šlapkauskaitė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis) (PASKAITA)
Rūta Šlapkauskaitė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis) (PASKAITA)
Rūta Šlapkauskaitė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis) (PASKAITA)
Rūta Šlapkauskaitė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Juan Luis Fernandez Gallo, Lekt.
130 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Jogilė Teresa Ramonaitė, Asist., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
121 (Roberto Šumano) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Inga Šerniuvienė, Lekt.
110 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Jogilė Teresa Ramonaitė, Asist., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Juan Luis Fernandez Gallo, Lekt.
130 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
121 (Roberto Šumano) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Jogilė Teresa Ramonaitė, Asist., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
121 (Roberto Šumano) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Inga Šerniuvienė, Lekt.
110 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Jogilė Teresa Ramonaitė, Asist., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
17:00
19:00
21:00
Antradienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Semantikos įvadas (Privalomasis) (seminaras)
Audronė Šolienė, Asist., Dr.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Semantikos įvadas (Privalomasis) (seminaras)
Birutė Ryvitytė, Doc., Dr.
109 aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Semantikos įvadas (Privalomasis) (seminaras)
Birutė Ryvitytė, Doc., Dr.
109 aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Semantikos įvadas (Privalomasis) (seminaras)
Audronė Šolienė, Asist., Dr.
A8 aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Postkolonijinė perspektyva literatūroje ir kine (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Deimantas Valančiūnas, Asist., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Užsienio vaikų literatūra (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Kęstutis Urba, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Postkolonijinė perspektyva literatūroje ir kine (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Deimantas Valančiūnas, Asist., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Užsienio vaikų literatūra (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Kęstutis Urba, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Postkolonijinė perspektyva literatūroje ir kine (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Deimantas Valančiūnas, Asist., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Užsienio vaikų literatūra (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Kęstutis Urba, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Postkolonijinė perspektyva literatūroje ir kine (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Deimantas Valančiūnas, Asist., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.12-2017.12.19
Kas antrą sav.
Užsienio vaikų literatūra (Pasirenkamasis) (seminaras)
Kęstutis Urba, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
15:00 - 16:30
2017.09.12-2017.12.19
Kas antrą sav.
Užsienio vaikų literatūra (Pasirenkamasis) (seminaras)
Kęstutis Urba, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
17:00
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Verslo anglų kalba (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jurga Kasteckienė, Asist.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Verslo anglų kalba (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jurga Kasteckienė, Asist.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Verslo anglų kalba (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jurga Kasteckienė, Asist.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
11:00 11:00 - 12:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Meilės tema literatūroje (Pasirenkamasis) (seminaras)
Linara Bartkuvienė, Doc., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Meilės tema literatūroje (Pasirenkamasis) (seminaras)
Linara Bartkuvienė, Doc., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2017.09.06-2017.12.13
Kas antrą sav.
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis) (seminaras)
Rūta Šlapkauskaitė, Asist., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Meilės tema literatūroje (Pasirenkamasis) (seminaras)
Linara Bartkuvienė, Doc., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.13-2017.12.20
Kas antrą sav.
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis) (seminaras)
Rūta Šlapkauskaitė, Asist., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.06-2017.12.13
Kas antrą sav.
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis) (seminaras)
Rūta Šlapkauskaitė, Asist., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Juan Luis Fernandez Gallo, Lekt.
130 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Jogilė Teresa Ramonaitė, Asist., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Inga Šerniuvienė, Lekt.
110 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Jogilė Teresa Ramonaitė, Asist., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Juan Luis Fernandez Gallo, Lekt.
130 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Jogilė Teresa Ramonaitė, Asist., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Inga Šerniuvienė, Lekt.
110 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) III/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Jogilė Teresa Ramonaitė, Asist., Dr.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
17:00
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Įvadas į germanų filologiją (Pasirenkamasis) (seminaras)
Rūta Zukienė, Lekt.
109 aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Įvadas į germanų filologiją (Pasirenkamasis) (seminaras)
Rūta Zukienė, Lekt.
109 aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Įvadas į germanų filologiją (Pasirenkamasis) (seminaras)
Rūta Zukienė, Lekt.
109 aud. (FLF)
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Davide Castiglione, Asist., Dr.
A8 aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Davide Castiglione, Asist., Dr.
A8 aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Davide Castiglione, Asist., Dr.
A8 aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
15:00 - 16:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
15:00 - 16:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
15:00 - 16:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 17:00 - 18:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Mokslinio diskurso ypatumai (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Mokslinio diskurso ypatumai (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Mokslinio diskurso ypatumai (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
09:00 - 10:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
Mokslinio diskurso ypatumai (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
11:00
13:00 13:00 - 14:30
2017.09.15-2017.12.22
Kas antrą sav.
Užsienio vaikų literatūra (Pasirenkamasis) (seminaras)
Kęstutis Urba, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
15:00 - 16:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
15:00 - 16:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
15:00 - 16:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 17:00 - 18:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
2017.09.08-2017.12.22
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00