flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Anglų filologija 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė anglų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Rūta Šlapkauskaitė, Asist., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
Komentarai: Teksto interpretacija
09:00 - 10:30
2018.02.05-2018.03.19
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė anglų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
A8 aud. (FLF)
Komentarai: Akademinio teksto konstravimas

09:00 - 10:30
2018.04.09-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė anglų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
A8 aud. (FLF)
Komentarai: Akademinio teksto konstravimas
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.03.19
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė anglų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
A8 aud. (FLF)
Komentarai: Akademinio teksto konstravimas

11:00 - 12:30
2018.04.09-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė anglų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
A8 aud. (FLF)
Komentarai: Akademinio teksto konstravimas
11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė anglų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Rūta Šlapkauskaitė, Asist., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
Komentarai: Teksto interpretacija
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Kino studijų įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Deimantas Valančiūnas, Asist., Dr.
A8 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Metaforos teorija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Kino studijų įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Deimantas Valančiūnas, Asist., Dr.
A8 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Metaforos teorija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Kino studijų įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Deimantas Valančiūnas, Asist., Dr.
A8 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Metaforos teorija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Kino studijų įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Deimantas Valančiūnas, Asist., Dr.
A8 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Metaforos teorija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Violeta Katinienė, J. Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Šileikaitė-Kaishauri, Doc., Dr.
K3 (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Violeta Katinienė, J. Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Šileikaitė-Kaishauri, Doc., Dr.
K3 (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Violeta Katinienė, J. Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Šileikaitė-Kaishauri, Doc., Dr.
K3 (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Violeta Katinienė, J. Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Šileikaitė-Kaishauri, Doc., Dr.
K3 (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba II/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ana Marija Mackevič, J. Asist.
KFS (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba II/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ana Marija Mackevič, J. Asist.
KFS (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Teatras ir literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba II/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ana Marija Mackevič, J. Asist.
KFS (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Teatras ir literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba II/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ana Marija Mackevič, J. Asist.
KFS (FLF)
19:00
21:00
Antradienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
09:00 09:00 - 10:30
2018.02.06-2018.04.03
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė anglų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
A8 aud. (FLF)
Komentarai: Akademinio teksto konstravimas

09:00 - 10:30
2018.04.10-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė anglų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
A8 aud. (FLF)
Komentarai: Akademinio teksto konstravimas
09:00 - 10:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė anglų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Anna Ruskan, Asist., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)
Komentarai: Gramatika
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė anglų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Inga Vyšniauskienė, Lekt.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (FLF)
Komentarai: Gramatika
11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė anglų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Rūta Šlapkauskaitė, Asist., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
Komentarai: Teksto interpretacija
11:00 - 12:30
2018.02.06-2018.04.03
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė anglų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
Komentarai: Akademinio teksto konstravimas

11:00 - 12:30
2018.04.10-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė anglų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
Komentarai: Akademinio teksto konstravimas
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė anglų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (pratybos)
Anna Ruskan, Asist., Dr.
129 aud. (FLF)
Komentarai: Gramatika
13:00 - 14:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinė anglų kalba IV/IV d. (Privalomasis) (seminaras)
Rūta Šlapkauskaitė, Asist., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (FLF)
Komentarai: Teksto interpretacija
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
113 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.02.20
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.03.06-2018.03.13
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.27-2018.02.27
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.10-2018.04.10
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.03.20-2018.04.03
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.17-2018.04.24
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.08-2018.05.15
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.22-2018.05.22
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.29-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
113 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.02.20
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.03.06-2018.03.13
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.27-2018.02.27
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.10-2018.04.10
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.03.20-2018.04.03
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.17-2018.04.24
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.08-2018.05.15
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.22-2018.05.22
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.29-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
113 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.02.20
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.03.06-2018.03.13
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.27-2018.02.27
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.10-2018.04.10
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.03.20-2018.04.03
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.17-2018.04.24
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.08-2018.05.15
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.22-2018.05.22
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.29-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
113 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.06-2018.02.20
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.03.06-2018.03.13
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.27-2018.02.27
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.10-2018.04.10
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.03.20-2018.04.03
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.04.17-2018.04.24
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.08-2018.05.15
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.22-2018.05.22
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.29-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Teatras ir literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba II/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ana Marija Mackevič, J. Asist.
KFS (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Teatras ir literatūra (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
130 aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba II/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ana Marija Mackevič, J. Asist.
KFS (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba II/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ana Marija Mackevič, J. Asist.
KFS (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Lotynų kalba II/II d. (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ana Marija Mackevič, J. Asist.
KFS (FLF)
19:00
21:00
Trečiadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.23
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.23
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.07-2018.05.23
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.14-2018.05.30
Kas antrą sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
129 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Violeta Katinienė, J. Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
129 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Violeta Katinienė, J. Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
129 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Violeta Katinienė, J. Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (prancūzų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Diana Sroda, Lekt.
129 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Julija Snežko, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Violeta Katinienė, J. Asist.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (vokiečių) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas (FLF)

15:00 - 16:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (ispanų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
17:00 17:00 - 18:30
2018.02.07-2018.02.21
Kas antrą sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2018.04.04-2018.05.30
Kas antrą sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.07-2018.02.21
Kas antrą sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2018.04.04-2018.05.30
Kas antrą sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.07-2018.02.21
Kas antrą sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2018.04.04-2018.05.30
Kas antrą sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
17:00 - 18:30
2018.02.07-2018.02.21
Kas antrą sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

17:00 - 18:30
2018.04.04-2018.05.30
Kas antrą sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
19:00
21:00
Ketvirtadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Anglų kalbotyros seminaras: tekstynų lingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
K3 (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Anglų kalbotyros seminaras: sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Birutė Ryvitytė, Doc., Dr.
129 aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.24
Kiekvieną sav.
Anglų literatūros seminaras: amerikiečių apsakymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eimantė Liubertaitė, J. Asist.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Anglų kalbotyros seminaras: tekstynų lingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
K3 (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Anglų kalbotyros seminaras: sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Birutė Ryvitytė, Doc., Dr.
129 aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.24
Kiekvieną sav.
Anglų literatūros seminaras: amerikiečių apsakymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eimantė Liubertaitė, J. Asist.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Anglų kalbotyros seminaras: tekstynų lingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
K3 (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Anglų kalbotyros seminaras: sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Birutė Ryvitytė, Doc., Dr.
129 aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.24
Kiekvieną sav.
Anglų literatūros seminaras: amerikiečių apsakymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eimantė Liubertaitė, J. Asist.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Anglų kalbotyros seminaras: tekstynų lingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
K3 (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Anglų kalbotyros seminaras: sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Birutė Ryvitytė, Doc., Dr.
129 aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.02.08-2018.05.24
Kiekvieną sav.
Anglų literatūros seminaras: amerikiečių apsakymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eimantė Liubertaitė, J. Asist.
107 (Azerbaidžano) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.15-2018.05.31
Kas antrą sav.
Anglų kalbotyros seminaras: tekstynų lingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
K3 (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Anglų kalbotyros seminaras: sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Birutė Ryvitytė, Doc., Dr.
A8 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Anglų literatūros seminaras: amerikiečių apsakymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eimantė Liubertaitė, J. Asist.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.15-2018.05.31
Kas antrą sav.
Anglų kalbotyros seminaras: tekstynų lingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
K3 (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Anglų kalbotyros seminaras: sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Birutė Ryvitytė, Doc., Dr.
A8 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Anglų literatūros seminaras: amerikiečių apsakymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eimantė Liubertaitė, J. Asist.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.15-2018.05.31
Kas antrą sav.
Anglų kalbotyros seminaras: tekstynų lingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
K3 (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Anglų kalbotyros seminaras: sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Birutė Ryvitytė, Doc., Dr.
A8 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Anglų literatūros seminaras: amerikiečių apsakymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eimantė Liubertaitė, J. Asist.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.15-2018.05.31
Kas antrą sav.
Anglų kalbotyros seminaras: tekstynų lingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
K3 (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Anglų kalbotyros seminaras: sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Birutė Ryvitytė, Doc., Dr.
A8 aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.02.08-2018.05.24
Kas antrą sav.
Anglų literatūros seminaras: amerikiečių apsakymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Eimantė Liubertaitė, J. Asist.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
113 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.03-2018.05.03
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.31-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
113 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.03-2018.05.03
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.31-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
113 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.03-2018.05.03
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.31-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (rusų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
113 aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.03-2018.05.03
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)

15:00 - 16:30
2018.05.31-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lietuvių kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis) (seminaras)
114 (Balio Sruogos) aud. (FLF)
17:00
19:00
21:00
Penktadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
09:00
11:00 11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.02.23
Kiekvieną sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.04.06-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.02.23
Kiekvieną sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.04.06-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.02.23
Kiekvieną sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.04.06-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
11:00 - 12:30
2018.02.09-2018.02.23
Kiekvieną sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

11:00 - 12:30
2018.04.06-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 13:00 - 14:30
2018.02.09-2018.02.23
Kiekvieną sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.04.06-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.09-2018.02.23
Kiekvieną sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.04.06-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.09-2018.02.23
Kiekvieną sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.04.06-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
13:00 - 14:30
2018.02.09-2018.02.23
Kiekvieną sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)

13:00 - 14:30
2018.04.06-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Antikos kultūra ir menas: Roma (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (FLF)
15:00 15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
15:00 - 16:30
2018.02.09-2018.05.25
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (italų) II/IV d. (Pasirenkamasis) (pratybos)
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) (FLF)
17:00
19:00
21:00
Šeštadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
Sekmadienis
1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr.
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00