Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Ekonomikos fakultetas

Verslo organizavimas 4k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
2 gr. 3 gr.
08:00 09:00 - 15:00
2017.09.25-2017.09.25
Kiekvieną sav.
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.10.02
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

08:00 - 17:00
2017.10.09
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
710 (IIR)
10:00 09:00 - 15:00
2017.09.25-2017.09.25
Kiekvieną sav.
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.10.02
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

08:00 - 17:00
2017.10.09
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
710 (IIR)
10:00 - 12:00
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Birutė Galinienė, Prof., Dr. (HP)
805 (IIR)
12:00 09:00 - 15:00
2017.09.25-2017.09.25
Kiekvieną sav.
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.10.02
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

08:00 - 17:00
2017.10.09
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
710 (IIR)
12:00 - 14:00
2017.09.11-2017.12.18
Kas antrą sav.
Valstybės ekonominė politika (Pasirenkamasis) (seminaras)
Giedrė Dzemydaitė, Asist., Dr.
804 (IIR)

12:00 - 14:00
2017.09.04-2017.12.11
Kas antrą sav.
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (seminaras)
Birutė Galinienė, Prof., Dr. (HP)
805 (IIR)
14:00 09:00 - 15:00
2017.09.25-2017.09.25
Kiekvieną sav.
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

15:00 - 16:00
2017.09.25
Susirinkimas (konsultacija)
Birutė Umbrasaitė
710 (IIR)
Komentarai: Tema - praktikos ir bakalaurinių darbų rengimas

09:00 - 15:00
2017.10.02
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

08:00 - 17:00
2017.10.09
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
710 (IIR)
14:00 - 16:00
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (PASKAITA)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
JR12 (JR)
16:00 16:00 - 20:00
2017.09.25-2017.09.25
Kiekvieną sav.
Informacinės sistemos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
302 (IIR)

16:00 - 20:00
2017.10.02
Informacinės sistemos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
302 (IIR)

08:00 - 17:00
2017.10.09
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
710 (IIR)

17:00 - 20:40
2017.10.09
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
710 (IIR)
16:00 - 17:30
2017.09.11-2017.12.18
Kas antrą sav.
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (seminaras)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
308 (IIR)
18:00 16:00 - 20:00
2017.09.25-2017.09.25
Kiekvieną sav.
Informacinės sistemos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
302 (IIR)

16:00 - 20:00
2017.10.02
Informacinės sistemos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
302 (IIR)

17:00 - 20:40
2017.10.09
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
710 (IIR)
20:00 17:00 - 20:40
2017.10.09
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
710 (IIR)
Antradienis
2 gr. 3 gr.
08:00 09:00 - 17:00
2017.10.10
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Junona Bumelytė, Asist., Dr.
710 (IIR)
10:00 10:00 - 14:00
2017.09.26-2017.09.26
Kiekvieną sav.
Reklamos verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Rasa Paulienė, Asist., Dr.
710 (IIR)

10:00 - 14:00
2017.10.03
Reklamos verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Rasa Paulienė, Asist., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 17:00
2017.10.10
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Junona Bumelytė, Asist., Dr.
710 (IIR)
10:00 - 12:00
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (PASKAITA)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
JR8 (JR)
12:00 10:00 - 14:00
2017.09.26-2017.09.26
Kiekvieną sav.
Reklamos verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Rasa Paulienė, Asist., Dr.
710 (IIR)

13:30 - 14:30
2017.09.12-2017.09.12
Kiekvieną sav.
Įmonės išlaidų valdymas (Privalomasis) (PERLAIKYMAS)
Marija Kučinskienė, Prof., Dr.
501 (IIR)

10:00 - 14:00
2017.10.03
Reklamos verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Rasa Paulienė, Asist., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 17:00
2017.10.10
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Junona Bumelytė, Asist., Dr.
710 (IIR)
12:00 - 14:00
2017.09.05-2017.12.12
Kas antrą sav.
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (seminaras)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
513 (IIR)
14:00 13:30 - 14:30
2017.09.12-2017.09.12
Kiekvieną sav.
Įmonės išlaidų valdymas (Privalomasis) (PERLAIKYMAS)
Marija Kučinskienė, Prof., Dr.
501 (IIR)

14:00 - 20:00
2017.09.26-2017.09.26
Kiekvieną sav.
Rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Karina Adomavičiūtė, Lekt., Dr.
710 (IIR)

14:00 - 20:00
2017.10.03
Rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Karina Adomavičiūtė, Lekt., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 17:00
2017.10.10
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Junona Bumelytė, Asist., Dr.
710 (IIR)
14:00 - 16:00
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Informacinės sistemos (Privalomasis) (PASKAITA)
Gediminas Rumšas, Dok.
305 (IIR)
16:00 14:00 - 20:00
2017.09.26-2017.09.26
Kiekvieną sav.
Rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Karina Adomavičiūtė, Lekt., Dr.
710 (IIR)

14:00 - 20:00
2017.10.03
Rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Karina Adomavičiūtė, Lekt., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 17:00
2017.10.10
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Junona Bumelytė, Asist., Dr.
710 (IIR)
16:00 - 17:30
2017.09.05-2017.12.12
Kas antrą sav.
Informacinės sistemos (Privalomasis) (seminaras)
Akvilė Rykovė, Lekt.
305 (IIR)
18:00 14:00 - 20:00
2017.09.26-2017.09.26
Kiekvieną sav.
Rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Karina Adomavičiūtė, Lekt., Dr.
710 (IIR)

14:00 - 20:00
2017.10.03
Rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Karina Adomavičiūtė, Lekt., Dr.
710 (IIR)
20:00
Trečiadienis
2 gr. 3 gr.
08:00 08:00 - 10:00
2017.09.06-2017.12.13
Kas antrą sav.
Reklamos verslas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Rasa Paulienė, Asist., Dr.
801 (IIR)
10:00 11:00 - 12:00
2017.09.13-2017.09.13
Kiekvieną sav.
Įmonės ir jos produkcijos konkurencingumas (Privalomasis) (PERLAIKYMAS)
Laura Pilukienė, Asist., Dr.
502 (IIR)

10:00 - 14:00
2017.09.27
Rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Karina Adomavičiūtė, Lekt., Dr.
710 (IIR)

10:00 - 14:00
2017.10.04
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
710 (IIR)
10:00 - 12:00
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Reklamos verslas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Rasa Paulienė, Asist., Dr.
801 (IIR)

11:00 - 12:00
2017.09.13-2017.09.13
Kiekvieną sav.
Įmonės ir jos produkcijos konkurencingumas (Privalomasis) (PERLAIKYMAS)
Laura Pilukienė, Asist., Dr.
502 (IIR)
12:00 10:00 - 14:00
2017.09.27
Rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Karina Adomavičiūtė, Lekt., Dr.
710 (IIR)

10:00 - 14:00
2017.10.04
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
710 (IIR)
12:00 - 14:00
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Sigitas Urbonavičius, Prof., Dr. (HP)
803 (IIR)
14:00 15:30 - 16:30
2017.09.13-2017.09.13
Kiekvieną sav.
Vartotojų elgsena (Pasirenkamasis) (PERLAIKYMAS)
Indrė Radavičienė, Lekt.
406 (IIR)

15:30 - 16:30
2017.09.13-2017.09.13
Kiekvieną sav.
Rinkodara (Privalomasis) (PERLAIKYMAS)
Indrė Radavičienė, Lekt.
406 (IIR)

14:00 - 20:00
2017.09.27
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

14:00 - 20:00
2017.10.04
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
710 (IIR)
14:00 - 16:00
2017.09.13-2017.12.20
Kas antrą sav.
Rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Indrė Radavičienė, Lekt.
804 (IIR)

14:00 - 16:00
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
JR11 (JR)

14:00 - 16:00
2017.09.06-2017.12.20
Kas antrą sav.
Finansų elgsena (Pasirenkamasis) (seminaras)
Egidijus Bikas, Doc., Dr.
JR12 (JR)
16:00 15:30 - 16:30
2017.09.13-2017.09.13
Kiekvieną sav.
Vartotojų elgsena (Pasirenkamasis) (PERLAIKYMAS)
Indrė Radavičienė, Lekt.
406 (IIR)

15:30 - 16:30
2017.09.13-2017.09.13
Kiekvieną sav.
Rinkodara (Privalomasis) (PERLAIKYMAS)
Indrė Radavičienė, Lekt.
406 (IIR)

16:00 - 17:00
2017.09.13-2017.09.13
Kiekvieną sav.
Verslo rizikos valdymas (Pasirenkamasis) (PERLAIKYMAS)
Larisa Belinskaja, Prof., Dr.
409 (IIR)

14:00 - 20:00
2017.09.27
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

14:00 - 20:00
2017.10.04
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
710 (IIR)
16:00 - 17:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Finansų elgsena (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Egidijus Bikas, Doc., Dr.
JR12 (JR)

16:00 - 17:30
2017.09.13-2017.12.20
Kas antrą sav.
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Romualdas Broniukaitis, Dok.
JR11 (JR)
18:00 14:00 - 20:00
2017.09.27
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

14:00 - 20:00
2017.10.04
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
710 (IIR)
20:00
Ketvirtadienis
2 gr. 3 gr.
08:00 09:00 - 17:00
2017.10.05-2017.10.05
Kiekvieną sav.
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Junona Bumelytė, Asist., Dr.
710 (IIR)
08:00 - 10:00
2017.09.14-2017.12.21
Kas antrą sav.
Valstybės ekonominė politika (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Laužadytė-Tutlienė, Doc., Dr.
805 (IIR)
10:00 09:00 - 17:00
2017.10.05-2017.10.05
Kiekvieną sav.
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Junona Bumelytė, Asist., Dr.
710 (IIR)

10:00 - 13:00
2017.09.28-2017.09.28
Kiekvieną sav.
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
710 (IIR)
10:00 - 12:00
2017.09.14-2017.12.21
Kas antrą sav.
Valstybės ekonominė politika (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Laužadytė-Tutlienė, Doc., Dr.
805 (IIR)
12:00 09:00 - 17:00
2017.10.05-2017.10.05
Kiekvieną sav.
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Junona Bumelytė, Asist., Dr.
710 (IIR)

10:00 - 13:00
2017.09.28-2017.09.28
Kiekvieną sav.
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
710 (IIR)

13:00 - 20:40
2017.09.28
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
710 (IIR)
12:00 - 14:00
2017.09.07-2017.12.14
Kas antrą sav.
Valdymo apskaita (Pasirenkamasis) (seminaras)
Daiva Tamulevičienė, Asist.
609 (IIR)
14:00 09:00 - 17:00
2017.10.05-2017.10.05
Kiekvieną sav.
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Junona Bumelytė, Asist., Dr.
710 (IIR)

13:00 - 20:40
2017.09.28
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
710 (IIR)
14:00 - 16:00
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Valdymo apskaita (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Daiva Tamulevičienė, Asist.
609 (IIR)

14:00 - 16:00
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Eksporto valdymas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
514 (IIR)
16:00 09:00 - 17:00
2017.10.05-2017.10.05
Kiekvieną sav.
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Junona Bumelytė, Asist., Dr.
710 (IIR)

13:00 - 20:40
2017.09.28
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

17:00 - 20:40
2017.10.05
Reklamos verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Rasa Paulienė, Asist., Dr.
710 (IIR)
16:00 - 17:30
2017.09.14-2017.12.14
Kas antrą sav.
Eksporto valdymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
514 (IIR)
18:00 13:00 - 20:40
2017.09.28
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

17:00 - 20:40
2017.10.05
Reklamos verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Rasa Paulienė, Asist., Dr.
710 (IIR)
20:00 13:00 - 20:40
2017.09.28
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

17:00 - 20:40
2017.10.05
Reklamos verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Rasa Paulienė, Asist., Dr.
710 (IIR)
Penktadienis
2 gr. 3 gr.
08:00 09:00 - 13:00
2017.09.29
Reklamos verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Rasa Paulienė, Asist., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 17:00
2017.10.06
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Junona Bumelytė, Asist., Dr.
710 (IIR)
10:00 09:00 - 13:00
2017.09.29
Reklamos verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Rasa Paulienė, Asist., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 17:00
2017.10.06
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Junona Bumelytė, Asist., Dr.
710 (IIR)
12:00 13:00 - 20:40
2017.09.29-2017.09.29
Kiekvieną sav.
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 13:00
2017.09.29
Reklamos verslas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir pratybos)
Rasa Paulienė, Asist., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 17:00
2017.10.06
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Junona Bumelytė, Asist., Dr.
710 (IIR)
14:00 13:00 - 20:40
2017.09.29-2017.09.29
Kiekvieną sav.
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 17:00
2017.10.06
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Junona Bumelytė, Asist., Dr.
710 (IIR)
15:30 - 16:30
2017.09.08-2017.09.08
Kiekvieną sav.
Įmonės išlaidų valdymas (Privalomasis) (PERLAIKYMAS)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
514a (I r.)
16:00 13:00 - 20:40
2017.09.29-2017.09.29
Kiekvieną sav.
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 17:00
2017.10.06
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Junona Bumelytė, Asist., Dr.
710 (IIR)

17:00 - 20:40
2017.10.06
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
710 (IIR)
15:30 - 16:30
2017.09.08-2017.09.08
Kiekvieną sav.
Įmonės išlaidų valdymas (Privalomasis) (PERLAIKYMAS)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
514a (I r.)
18:00 13:00 - 20:40
2017.09.29-2017.09.29
Kiekvieną sav.
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

17:00 - 20:40
2017.10.06
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
710 (IIR)
20:00 13:00 - 20:40
2017.09.29-2017.09.29
Kiekvieną sav.
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
710 (IIR)

17:00 - 20:40
2017.10.06
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
710 (IIR)
Šeštadienis
2 gr. 3 gr.
08:00 08:00 - 16:00
2017.09.30
Informacinės sistemos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
304 (IIR)

08:00 - 16:00
2017.10.07
Informacinės sistemos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
304 (IIR)
10:00 08:00 - 16:00
2017.09.30
Informacinės sistemos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
304 (IIR)

08:00 - 16:00
2017.10.07
Informacinės sistemos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
304 (IIR)

10:00 - 11:00
2017.11.11
Rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis) (EGZAMINAS)
Karina Adomavičiūtė, Lekt., Dr.
801 (IIR)

10:00 - 11:00
2017.11.25
Turto ekonomika ir vertinimas (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Junona Bumelytė, Asist., Dr.
801 (IIR)

10:00 - 11:00
2017.12.02
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
801 (IIR)

10:00 - 11:00
2017.12.16
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
JR12 (JR)

10:00 - 12:00
2018.01.06
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
Egzam.centras (IIR)

10:00 - 12:00
2018.01.20
Informacinės sistemos (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
304 (IIR)
12:00 08:00 - 16:00
2017.09.30
Informacinės sistemos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
304 (IIR)

08:00 - 16:00
2017.10.07
Informacinės sistemos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
304 (IIR)

12:00 - 13:00
2017.11.11
Reklamos verslas (Pasirenkamasis) (EGZAMINAS)
Rasa Paulienė, Asist., Dr.
601 (IIR)
14:00 08:00 - 16:00
2017.09.30
Informacinės sistemos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
304 (IIR)

08:00 - 16:00
2017.10.07
Informacinės sistemos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
304 (IIR)
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
2 gr. 3 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00