vu_logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Vadybos informacinės sistemos 3k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 08:00 - 10:00
2017.09.05-2017.12.12
Kas antrą sav.
Informacinių sistemų saugumas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Raimundas Žilinskas, Doc., Dr.
305 (IIR)
10:00 10:00 - 12:00
2017.09.05-2017.12.12
Kas antrą sav.
Informacinių sistemų saugumas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Raimundas Žilinskas, Doc., Dr.
310 (IIR)

10:00 - 12:00
2017.09.12-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Informacinės sistemos (Privalomasis) (seminaras)
Arūnas Butkevičius, Lekt., Dr.
310 (IIR)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.12-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Informacinės sistemos (Privalomasis) (seminaras)
Arūnas Butkevičius, Lekt., Dr.
310 (IIR)

12:00 - 14:00
2017.09.05-2017.12.12
Kas antrą sav.
Informacinių sistemų saugumas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Raimundas Žilinskas, Doc., Dr.
305 (IIR)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Informacinės sistemos (Privalomasis) (PASKAITA)
Gediminas Rumšas, J. Asist.
305 (IIR)
16:00 16:00 - 17:30
2017.09.12-2017.12.19
Kas antrą sav.
Informacinės sistemos (Privalomasis) (seminaras)
Gediminas Rumšas, J. Asist.
303 (IIR)
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 08:00 - 10:00
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Valdymo apskaita (Privalomasis) (PASKAITA)
Vilius Savickas, Asist.
608 (IIR)
10:00 10:00 - 12:00
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Valdymo apskaita (Privalomasis) (seminaras)
Vilius Savickas, Asist.
608 (IIR)

10:00 - 13:00
2017.09.13-2017.09.13
Kiekvieną sav.
Informacijos ir komunikacijos technologijos (Privalomasis) (PERLAIKYMAS)
Gediminas Rumšas, J. Asist.
309 (IIR)
12:00 10:00 - 13:00
2017.09.13-2017.09.13
Kiekvieną sav.
Informacijos ir komunikacijos technologijos (Privalomasis) (PERLAIKYMAS)
Gediminas Rumšas, J. Asist.
309 (IIR)

12:00 - 14:00
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Duomenų bazių technologijos (Privalomasis) (PASKAITA)
Laima Zalieckaitė, Doc., Dr.
305 (IIR)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Duomenų bazių technologijos (Privalomasis) (seminaras)
Laima Zalieckaitė, Doc., Dr.
308 (IIR)
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 08:00 - 10:00
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Civilinė ir darbo teisė (Privalomasis) (PASKAITA)
Arnas Paliukėnas, Lekt., Dr.
JR3 (JR)
10:00 10:00 - 12:00
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Taikomosios programos (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Joana Katina, Asist., Dr.
303 (IIR)

10:00 - 12:00
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Kokybės valdymas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Roma Adomaitienė, Doc., Dr.
711 (IIR)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.07-2017.12.14
Kas antrą sav.
Kokybės valdymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Roma Adomaitienė, Doc., Dr.
711 (IIR)

12:00 - 14:00
2017.09.14-2017.12.21
Kas antrą sav.
Civilinė ir darbo teisė (Privalomasis) (seminaras)
Arūnas Šuminas, Lekt.
209 (IIR)

12:00 - 14:00
2017.09.07-2017.12.14
Kas antrą sav.
Taikomosios programos (Pasirenkamasis) (seminaras)
Joana Katina, Asist., Dr.
303 (IIR)
14:00
16:00
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00