vu_logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Vadybos informacinės sistemos 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00 12:00 - 17:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Verslo procesų modeliavimas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Rokas Bartkevičius, Lekt.
514 (IIR)
14:00 12:00 - 17:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Verslo procesų modeliavimas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Rokas Bartkevičius, Lekt.
514 (IIR)
16:00 12:00 - 17:30
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Verslo procesų modeliavimas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Rokas Bartkevičius, Lekt.
514 (IIR)

17:30 - 20:40
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Informacinių sistemų analizė (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Akvilė Rykovė, Lekt.
513 (IIR)
18:00 17:30 - 20:40
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Informacinių sistemų analizė (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Akvilė Rykovė, Lekt.
513 (IIR)
20:00 17:30 - 20:40
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Informacinių sistemų analizė (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Akvilė Rykovė, Lekt.
513 (IIR)
Antradienis
1 gr.
08:00 08:00 - 10:00
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis) (seminaras)
Regina Paliulytė, Doc., Dr.
507 (IIR)
10:00 10:00 - 12:00
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis) (PASKAITA)
Regina Paliulytė, Doc., Dr.
JR3 (JR)
12:00 12:00 - 13:00
2017.09.12-2017.09.12
Kiekvieną sav.
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis) (PERLAIKYMAS)
Danguolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
JR10 (JR)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Programinė įranga (Privalomasis) (PASKAITA)
Igor Katin, Asist., Dr.
513 (IIR)
16:00 16:00 - 17:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Programinė įranga (Privalomasis) (PASKAITA)
Igor Katin, Asist., Dr.
513 (IIR)

17:30 - 19:00
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Programinė įranga (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Igor Katin, Asist., Dr.
303 (IIR)
18:00 17:30 - 19:00
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Programinė įranga (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Igor Katin, Asist., Dr.
303 (IIR)
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 08:00 - 10:00
2017.09.06-2017.12.13
Kas antrą sav.
Verslo ekonomika (Pasirenkamasis) (seminaras)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
513 (IIR)
10:00 10:00 - 12:00
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Verslo ekonomika (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
JR10 (JR)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Vadyba (Privalomasis) (PASKAITA)
Rimantas Lukoševičius, Doc., Dr.
713 (IIR)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.06-2017.12.13
Kas antrą sav.
Vadyba (Privalomasis) (seminaras)
Jolanta Berdikšlienė, Lekt.
804 (IIR)
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00 12:00 - 15:00
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Inovacijų valdymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Gintaras Binkauskas, Asist., Dr.
608 (IIR)
14:00 12:00 - 15:00
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Inovacijų valdymas (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Gintaras Binkauskas, Asist., Dr.
608 (IIR)
16:00
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00
10:00 10:00 - 11:00
2017.09.15-2017.09.15
Kiekvieną sav.
Aukštoji matematika (Privalomasis) (PERLAIKYMAS)
Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
210 (IIR)
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00