Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Ekonomikos fakultetas

Komercija 4k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
2 gr.
08:00
10:00 10:00 - 12:00
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Turto ekonomika ir vertinimas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Steponas Deveikis, Lekt.
JR12 (JR)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.04-2017.12.11
Kas antrą sav.
Turto ekonomika ir vertinimas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Steponas Deveikis, Lekt.
JR12 (JR)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (PASKAITA)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
JR12 (JR)
16:00 16:00 - 17:30
2017.09.04-2017.12.11
Kas antrą sav.
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis) (seminaras)
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
JR12 (JR)
18:00
20:00
Antradienis
2 gr.
08:00 08:00 - 10:00
2017.09.12-2017.12.19
Kas antrą sav.
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (seminaras)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
513 (IIR)
10:00 10:00 - 12:00
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Tarptautinis verslas (Privalomasis) (PASKAITA)
Asta Fominienė, Doc., Dr.
JR8 (JR)
12:00
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Informacinės sistemos (Privalomasis) (PASKAITA)
Gediminas Rumšas, Dok.
305 (IIR)
16:00 16:00 - 17:30
2017.09.12-2017.12.19
Kas antrą sav.
Informacinės sistemos (Privalomasis) (seminaras)
Akvilė Rykovė, Lekt.
305 (IIR)
18:00
20:00
Trečiadienis
2 gr.
08:00 08:00 - 10:00
2017.09.06-2017.12.13
Kas antrą sav.
Reklamos verslas (Privalomasis) (seminaras)
Rasa Paulienė, Asist., Dr.
801 (IIR)
10:00 10:00 - 12:00
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Reklamos verslas (Privalomasis) (PASKAITA)
Rasa Paulienė, Asist., Dr.
801 (IIR)

11:00 - 12:00
2017.09.13-2017.09.13
Kiekvieną sav.
Įmonės ir jos produkcijos konkurencingumas (Privalomasis) (PERLAIKYMAS)
Laura Pilukienė, Asist., Dr.
502 (IIR)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Sigitas Urbonavičius, Prof., Dr. (HP)
803 (IIR)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.13-2017.12.20
Kas antrą sav.
Rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Indrė Radavičienė, Lekt.
804 (IIR)

14:00 - 16:00
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
JR11 (JR)

14:00 - 16:00
2017.09.06-2017.12.20
Kas antrą sav.
Finansų elgsena (Pasirenkamasis) (seminaras)
Egidijus Bikas, Doc., Dr.
JR12 (JR)
16:00 16:00 - 17:30
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Finansų elgsena (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Egidijus Bikas, Doc., Dr.
JR12 (JR)

16:00 - 17:30
2017.09.13-2017.12.20
Kas antrą sav.
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Romualdas Broniukaitis, Dok.
JR11 (JR)
18:00
20:00
Ketvirtadienis
2 gr.
08:00
10:00
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.07-2017.12.14
Kas antrą sav.
Valdymo apskaita (Pasirenkamasis) (seminaras)
Daiva Tamulevičienė, Asist.
609 (IIR)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Valdymo apskaita (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Daiva Tamulevičienė, Asist.
609 (IIR)

14:00 - 16:00
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Eksporto valdymas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
514 (IIR)
16:00 16:00 - 17:30
2017.09.14-2017.12.14
Kas antrą sav.
Eksporto valdymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
514 (IIR)
18:00
20:00
Penktadienis
2 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
2 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
2 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00