Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Ekonomikos fakultetas

Ekonominė analizė ir planavimas 2k. mag. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00 17:30 - 19:00
2017.09.04-2017.11.20
Kiekvieną sav.
Ekonominių procesų analizės seminaras (Privalomasis) (PASKAITA)
Vita Karpuškienė, Doc., Dr.
514 (IIR)
18:00 17:30 - 19:00
2017.09.04-2017.11.20
Kiekvieną sav.
Ekonominių procesų analizės seminaras (Privalomasis) (PASKAITA)
Vita Karpuškienė, Doc., Dr.
514 (IIR)

19:10 - 20:40
2017.09.11-2017.11.20
Kas antrą sav.
Ekonominių procesų analizės seminaras (Privalomasis) (seminaras)
Vita Karpuškienė, Doc., Dr.
514 (IIR)
20:00 19:10 - 20:40
2017.09.11-2017.11.20
Kas antrą sav.
Ekonominių procesų analizės seminaras (Privalomasis) (seminaras)
Vita Karpuškienė, Doc., Dr.
514 (IIR)
Antradienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00 17:30 - 19:00
2017.09.05-2017.11.21
Kiekvieną sav.
Finansų ir valdymo apskaita (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Kastytis Senkus, Doc., Dr.
602 (IIR)
18:00 17:30 - 19:00
2017.09.05-2017.11.21
Kiekvieną sav.
Finansų ir valdymo apskaita (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Kastytis Senkus, Doc., Dr.
602 (IIR)

19:10 - 20:40
2017.09.12-2017.11.21
Kas antrą sav.
Finansų ir valdymo apskaita (Pasirenkamasis) (seminaras)
Kastytis Senkus, Doc., Dr.
602 (IIR)
20:00 19:10 - 20:40
2017.09.12-2017.11.21
Kas antrą sav.
Finansų ir valdymo apskaita (Pasirenkamasis) (seminaras)
Kastytis Senkus, Doc., Dr.
602 (IIR)
Trečiadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00 17:30 - 19:00
2017.09.06-2017.11.22
Kiekvieną sav.
Makroekonominių procesų prognozavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Tomas Baležentis, Doc., Dr.
608 (IIR)
18:00 17:30 - 19:00
2017.09.06-2017.11.22
Kiekvieną sav.
Makroekonominių procesų prognozavimas (Privalomasis) (PASKAITA)
Tomas Baležentis, Doc., Dr.
608 (IIR)

19:10 - 20:40
2017.09.13-2017.11.22
Kas antrą sav.
Makroekonominių procesų prognozavimas (Privalomasis) (seminaras)
Tomas Baležentis, Doc., Dr.
608 (IIR)
20:00 19:10 - 20:40
2017.09.13-2017.11.22
Kas antrą sav.
Makroekonominių procesų prognozavimas (Privalomasis) (seminaras)
Tomas Baležentis, Doc., Dr.
608 (IIR)
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00 17:30 - 19:00
2017.09.07-2017.11.23
Kiekvieną sav.
Ekonometrinė analizė (Privalomasis) (PASKAITA)
Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
209 (IIR)
18:00 17:30 - 19:00
2017.09.07-2017.11.23
Kiekvieną sav.
Ekonometrinė analizė (Privalomasis) (PASKAITA)
Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
209 (IIR)

19:10 - 20:40
2017.09.14-2017.11.23
Kas antrą sav.
Ekonometrinė analizė (Privalomasis) (seminaras)
Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
310 (IIR)
20:00 19:10 - 20:40
2017.09.14-2017.11.23
Kas antrą sav.
Ekonometrinė analizė (Privalomasis) (seminaras)
Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
310 (IIR)
Penktadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00 17:30 - 19:00
2017.09.08-2017.11.24
Kiekvieną sav.
Regionų plėtros analizė (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Giedrė Dzemydaitė, Asist., Dr.
504 (IIR)

17:30 - 19:00
2017.09.08-2017.11.24
Kiekvieną sav.
Daugiamačiai rinkos tyrimai (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Vytautas Kėdaitis, Doc., Dr.
302 (IIR)
18:00 17:30 - 19:00
2017.09.08-2017.11.24
Kiekvieną sav.
Regionų plėtros analizė (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Giedrė Dzemydaitė, Asist., Dr.
504 (IIR)

17:30 - 19:00
2017.09.08-2017.11.24
Kiekvieną sav.
Daugiamačiai rinkos tyrimai (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Vytautas Kėdaitis, Doc., Dr.
302 (IIR)

19:10 - 20:40
2017.09.15-2017.11.24
Kas antrą sav.
Regionų plėtros analizė (Pasirenkamasis) (seminaras)
Giedrė Dzemydaitė, Asist., Dr.
504 (IIR)

19:10 - 20:40
2017.09.15-2017.11.24
Kas antrą sav.
Daugiamačiai rinkos tyrimai (Pasirenkamasis) (seminaras)
Vytautas Kėdaitis, Doc., Dr.
302 (IIR)
20:00 19:10 - 20:40
2017.09.15-2017.11.24
Kas antrą sav.
Regionų plėtros analizė (Pasirenkamasis) (seminaras)
Giedrė Dzemydaitė, Asist., Dr.
504 (IIR)

19:10 - 20:40
2017.09.15-2017.11.24
Kas antrą sav.
Daugiamačiai rinkos tyrimai (Pasirenkamasis) (seminaras)
Vytautas Kėdaitis, Doc., Dr.
302 (IIR)
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00