vu_logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Ekonominė analizė 4k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
7 gr.
08:00 08:00 - 10:00
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Regioninė ekonomika ir politika (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Giedrė Dzemydaitė, Asist., Dr.
JR8 (JR)

08:00 - 10:00
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Verslo analitika ir sprendimai (Pasirenkamasis) (seminaras)
Eglė Staišiūnienė, Lekt.
303 (IIR)
10:00 10:00 - 12:00
2017.09.11-2017.12.18
Kas antrą sav.
Regioninė ekonomika ir politika (Pasirenkamasis) (seminaras)
Giedrė Dzemydaitė, Asist., Dr.
JR8 (JR)

10:00 - 12:00
2017.09.04-2017.12.11
Kas antrą sav.
Įmonių finansai (Pasirenkamasis) (seminaras)
Arvydas Paškevičius, Prof., Dr.
506 (IIR)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.04-2017.12.11
Kas antrą sav.
Verslo analitika ir sprendimai (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
305 (IIR)

12:00 - 14:00
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Įmonių finansai (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Arvydas Paškevičius, Prof., Dr.
506 (IIR)

12:00 - 14:00
2017.09.11-2017.12.18
Kas antrą sav.
Valstybės ekonominė politika (Pasirenkamasis) (seminaras)
Giedrė Dzemydaitė, Asist., Dr.
804 (IIR)

13:00 - 15:00
2017.11.13
Susitikimas dėl profesinės praktikos (Privalomasis) (PASKAITA)
JR3 (JR)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.11-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Tarptautinė ekonomika (Privalomasis) (PASKAITA)
Algirdas Miškinis, Prof., Dr. (HP)
JR3 (JR)

13:00 - 15:00
2017.11.13
Susitikimas dėl profesinės praktikos (Privalomasis) (PASKAITA)
JR3 (JR)
16:00 17:00 - 18:00
2017.09.11-2017.09.11
Kiekvieną sav.
Industrinė organizacija (Privalomasis) (PERLAIKYMAS)
Vaiva Petrylė, J. Asist.
801 (IIR)

17:30 - 20:40
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Statistinės informacijos šaltiniai (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Kristina Zitikytė, Lekt.
608 (IIR)
18:00 17:30 - 20:40
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Statistinės informacijos šaltiniai (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Kristina Zitikytė, Lekt.
608 (IIR)
20:00 17:30 - 20:40
2017.09.04-2017.12.18
Kiekvieną sav.
Statistinės informacijos šaltiniai (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Kristina Zitikytė, Lekt.
608 (IIR)
Antradienis
7 gr.
08:00
10:00 10:00 - 12:00
2017.09.12-2017.12.19
Kas antrą sav.
Tarptautinė ekonomika (Privalomasis) (seminaras)
Viktorija Cohen, Doc., Dr.
805 (IIR)

10:00 - 12:00
2017.09.05-2017.12.12
Kas antrą sav.
Ekonominės minties istorija (Privalomasis) (seminaras)
Vincentas Rolandas Giedraitis, Prof., Dr.
707 (IIR)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Ekonominės minties istorija (Privalomasis) (PASKAITA)
Vincentas Rolandas Giedraitis, Prof., Dr.
410 (IIR)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.05-2017.12.12
Kas antrą sav.
Europos ekonominė integracija (Pasirenkamasis) (seminaras)
Norbertas Balčiūnas, Doc., Dr.
410 (IIR)

14:00 - 16:00
2017.09.05-2017.09.05
Kiekvieną sav.
Elgsenos ir eksperimentinė ekonomika (Pasirenkamasis) (PERLAIKYMAS)
Matthias Gerhard Weber, M. Darbuot.
406 (IIR)
16:00 16:00 - 17:30
2017.09.05-2017.12.19
Kiekvieną sav.
Europos ekonominė integracija (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Norbertas Balčiūnas, Doc., Dr.
410 (IIR)
18:00
20:00
Trečiadienis
7 gr.
08:00 08:00 - 10:00
2017.09.06-2017.12.13
Kas antrą sav.
Makroekonominiai modeliai (Privalomasis) (seminaras)
Darius Kulikauskas, Lekt., Dr.
514 (IIR)
10:00 10:00 - 12:00
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Makroekonominiai modeliai (Privalomasis) (PASKAITA)
Darius Kulikauskas, Lekt., Dr.
514 (IIR)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Sigitas Urbonavičius, Prof., Dr. (HP)
803 (IIR)

12:00 - 13:00
2017.09.13-2017.09.13
Kiekvieną sav.
Inovacijų valdymas (Pasirenkamasis) (PERLAIKYMAS)
Viktorija Cohen, Doc., Dr.
808 (IIR)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Tarptautinė bankininkystė (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ieva Astrauskaitė, Asist., Dr.
506 (IIR)

14:00 - 16:00
2017.09.06-2017.12.20
Kiekvieną sav.
Lyginamoji ekonomika (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
608 (IIR)

14:00 - 16:00
2017.09.13-2017.12.20
Kas antrą sav.
Rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Indrė Radavičienė, J. Asist.
804 (IIR)
16:00 16:00 - 17:30
2017.09.13-2017.12.20
Kas antrą sav.
Tarptautinė bankininkystė (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ieva Astrauskaitė, Asist., Dr.
506 (IIR)

16:00 - 17:30
2017.09.13-2017.12.20
Kas antrą sav.
Lyginamoji ekonomika (Pasirenkamasis) (seminaras)
Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
608 (IIR)

17:00 - 18:00
2017.09.13-2017.09.13
Kiekvieną sav.
Gamtonaudos ekonomika (Pasirenkamasis) (PERLAIKYMAS)
Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
814 (IIR)
18:00
20:00
Ketvirtadienis
7 gr.
08:00 08:00 - 10:00
2017.09.07-2017.12.14
Kas antrą sav.
Tarptautinė rinkodara (Pasirenkamasis) (seminaras)
Ramūnas Časas, Doc., Dr.
713 (IIR)

08:00 - 10:00
2017.09.14-2017.12.21
Kas antrą sav.
Valstybės ekonominė politika (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Laužadytė-Tutlienė, Doc., Dr.
805 (IIR)
10:00 10:00 - 12:00
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Tarptautinė rinkodara (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ramūnas Časas, Doc., Dr.
713 (IIR)

10:00 - 12:00
2017.09.14-2017.12.21
Kas antrą sav.
Valstybės ekonominė politika (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Agnė Laužadytė-Tutlienė, Doc., Dr.
805 (IIR)

10:00 - 12:00
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Kokybės valdymas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Roma Adomaitienė, Doc., Dr.
711 (IIR)
12:00 12:00 - 14:00
2017.09.07-2017.12.14
Kas antrą sav.
Kokybės valdymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Roma Adomaitienė, Doc., Dr.
711 (IIR)

12:00 - 14:00
2017.09.07-2017.12.21
Kiekvieną sav.
Struktūrinė politika (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Norbertas Balčiūnas, Doc., Dr.
713 (IIR)
14:00 14:00 - 16:00
2017.09.14-2017.12.21
Kas antrą sav.
Struktūrinė politika (Pasirenkamasis) (seminaras)
Norbertas Balčiūnas, Doc., Dr.
713 (IIR)
16:00
18:00 19:00 - 20:00
2017.09.14-2017.09.14
Kiekvieną sav.
Viešieji finansai (Privalomasis) (PERLAIKYMAS)
Gintautas Bagotyrius, Lekt.
410 (IIR)
20:00
Penktadienis
7 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
7 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
7 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00