vu_logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Ekonomika (S) 1k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 10:00
2017.09.18-2017.09.18
Kiekvieną sav.
Susirinkimas (konsultacija)
Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
409 (IIR)

09:00 - 17:00
2017.09.25
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Neringa Ramanauskė, Lekt.
ITTC 108 (EC)
10:00 10:00 - 14:00
2017.09.18-2017.09.18
Kiekvieną sav.
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
Feliksas Laugalys, Doc., Dr.
409 (IIR)

09:00 - 17:00
2017.09.25
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Neringa Ramanauskė, Lekt.
ITTC 108 (EC)
12:00 10:00 - 14:00
2017.09.18-2017.09.18
Kiekvieną sav.
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
Feliksas Laugalys, Doc., Dr.
409 (IIR)

09:00 - 17:00
2017.09.25
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Neringa Ramanauskė, Lekt.
ITTC 108 (EC)
14:00 15:00 - 20:00
2017.09.18-2017.09.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Darius Valūnas, Lekt.
409 (IIR)

09:00 - 17:00
2017.09.25
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Neringa Ramanauskė, Lekt.
ITTC 108 (EC)
16:00 15:00 - 20:00
2017.09.18-2017.09.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Darius Valūnas, Lekt.
409 (IIR)

09:00 - 17:00
2017.09.25
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Neringa Ramanauskė, Lekt.
ITTC 108 (EC)

17:00 - 20:00
2017.09.25
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Darius Valūnas, Lekt.
409 (IIR)

17:00 - 20:40
2017.10.02
Informacijos ir komunikacijos technologijos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
304 (IIR)
18:00 15:00 - 20:00
2017.09.18-2017.09.18
Kiekvieną sav.
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Darius Valūnas, Lekt.
409 (IIR)

17:00 - 20:00
2017.09.25
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Darius Valūnas, Lekt.
409 (IIR)

17:00 - 20:40
2017.10.02
Informacijos ir komunikacijos technologijos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
304 (IIR)
20:00 17:00 - 20:40
2017.10.02
Informacijos ir komunikacijos technologijos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
304 (IIR)
Antradienis
1 gr.
08:00 09:00 - 14:00
2017.09.19-2017.09.19
Kiekvieną sav.
Ekonomikos struktūrų raida (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Asist., Dr.
710 (IIR)
10:00 09:00 - 14:00
2017.09.19-2017.09.19
Kiekvieną sav.
Ekonomikos struktūrų raida (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Asist., Dr.
710 (IIR)
12:00 09:00 - 14:00
2017.09.19-2017.09.19
Kiekvieną sav.
Ekonomikos struktūrų raida (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Asist., Dr.
710 (IIR)
14:00 14:00 - 20:00
2017.09.19-2017.09.19
Kiekvieną sav.
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir pratybos)
Vytautas Pivorius, Lekt.
409 (IIR)

15:00 - 20:00
2017.09.26
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir pratybos)
Vytautas Pivorius, Lekt.
409 (IIR)

15:00 - 20:00
2017.10.03
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir pratybos)
Vytautas Pivorius, Lekt.
409 (IIR)
16:00 14:00 - 20:00
2017.09.19-2017.09.19
Kiekvieną sav.
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir pratybos)
Vytautas Pivorius, Lekt.
409 (IIR)

15:00 - 20:00
2017.09.26
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir pratybos)
Vytautas Pivorius, Lekt.
409 (IIR)

15:00 - 20:00
2017.10.03
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir pratybos)
Vytautas Pivorius, Lekt.
409 (IIR)
18:00 14:00 - 20:00
2017.09.19-2017.09.19
Kiekvieną sav.
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir pratybos)
Vytautas Pivorius, Lekt.
409 (IIR)

15:00 - 20:00
2017.09.26
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir pratybos)
Vytautas Pivorius, Lekt.
409 (IIR)

15:00 - 20:00
2017.10.03
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir pratybos)
Vytautas Pivorius, Lekt.
409 (IIR)
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 16:00
2017.09.20
Ekonomikos struktūrų raida (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Asist., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.09.27
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Darius Valūnas, Lekt.
409 (IIR)
10:00 09:00 - 16:00
2017.09.20
Ekonomikos struktūrų raida (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Asist., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.09.27
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Darius Valūnas, Lekt.
409 (IIR)
12:00 09:00 - 16:00
2017.09.20
Ekonomikos struktūrų raida (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Asist., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.09.27
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Darius Valūnas, Lekt.
409 (IIR)
14:00 09:00 - 16:00
2017.09.20
Ekonomikos struktūrų raida (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Asist., Dr.
710 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.09.27
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Darius Valūnas, Lekt.
409 (IIR)
16:00 16:00 - 20:00
2017.09.20-2017.09.20
Kiekvieną sav.
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Neringa Ramanauskė, Lekt.
208 (IIR)
18:00 16:00 - 20:00
2017.09.20-2017.09.20
Kiekvieną sav.
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Neringa Ramanauskė, Lekt.
208 (IIR)
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 15:00
2017.09.21
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
Feliksas Laugalys, Doc., Dr.
409 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.09.28
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
Feliksas Laugalys, Doc., Dr.
409 (IIR)
10:00 09:00 - 15:00
2017.09.21
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
Feliksas Laugalys, Doc., Dr.
409 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.09.28
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
Feliksas Laugalys, Doc., Dr.
409 (IIR)
12:00 09:00 - 15:00
2017.09.21
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
Feliksas Laugalys, Doc., Dr.
409 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.09.28
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
Feliksas Laugalys, Doc., Dr.
409 (IIR)
14:00 09:00 - 15:00
2017.09.21
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
Feliksas Laugalys, Doc., Dr.
409 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.09.28
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos) (paskaitos ir seminarai)
Feliksas Laugalys, Doc., Dr.
409 (IIR)
16:00 17:00 - 20:40
2017.09.21
Ekonomikos struktūrų raida (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Asist., Dr.
710 (IIR)
18:00 17:00 - 20:40
2017.09.21
Ekonomikos struktūrų raida (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Asist., Dr.
710 (IIR)
20:00 17:00 - 20:40
2017.09.21
Ekonomikos struktūrų raida (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Asist., Dr.
710 (IIR)
Penktadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 15:00
2017.09.22-2017.09.22
Kiekvieną sav.
Aukštoji matematika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
406 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.09.29
Aukštoji matematika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
406 (IIR)
10:00 09:00 - 15:00
2017.09.22-2017.09.22
Kiekvieną sav.
Aukštoji matematika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
406 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.09.29
Aukštoji matematika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
406 (IIR)
12:00 09:00 - 15:00
2017.09.22-2017.09.22
Kiekvieną sav.
Aukštoji matematika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
406 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.09.29
Aukštoji matematika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
406 (IIR)
14:00 09:00 - 15:00
2017.09.22-2017.09.22
Kiekvieną sav.
Aukštoji matematika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
406 (IIR)

15:00 - 20:00
2017.09.22
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Darius Valūnas, Lekt.
409 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.09.29
Aukštoji matematika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
406 (IIR)

15:00 - 20:00
2017.09.29
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Darius Valūnas, Lekt.
409 (IIR)
16:00 15:00 - 20:00
2017.09.22
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Darius Valūnas, Lekt.
409 (IIR)

15:00 - 20:00
2017.09.29
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Darius Valūnas, Lekt.
409 (IIR)
18:00 15:00 - 20:00
2017.09.22
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Darius Valūnas, Lekt.
409 (IIR)

15:00 - 20:00
2017.09.29
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Darius Valūnas, Lekt.
409 (IIR)
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00 08:00 - 14:00
2017.09.23
Aukštoji matematika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
601 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.09.30
Aukštoji matematika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
601 (IIR)
10:00 08:00 - 14:00
2017.09.23
Aukštoji matematika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
601 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.09.30
Aukštoji matematika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
601 (IIR)

10:00 - 14:00
2017.10.21
Aukštoji matematika (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
601 (IIR)

10:00 - 12:00
2017.11.04
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Neringa Ramanauskė, Lekt.
ITTC 108 (EC)
Komentarai: Uždavinių sprendimas

10:00 - 11:00
2017.11.18
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos) (EGZAMINAS)
Feliksas Laugalys, Doc., Dr.
608 (IIR)

10:00 - 11:00
2017.11.25
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos) (EGZAMINAS)
Vytautas Pivorius, Lekt.
608 (IIR)

10:00 - 11:00
2017.12.09
Ekonomikos struktūrų raida (Pasirenkamasis) (EGZAMINAS)
Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Asist., Dr.
713 (IIR)

10:00 - 13:00
2017.12.16
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Darius Valūnas, Lekt.
505 (IIR)

10:00 - 12:00
2018.01.06
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Neringa Ramanauskė, Lekt.
ITTC 108 (EC)
12:00 08:00 - 14:00
2017.09.23
Aukštoji matematika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
601 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.09.30
Aukštoji matematika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
601 (IIR)

10:00 - 14:00
2017.10.21
Aukštoji matematika (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
601 (IIR)

10:00 - 13:00
2017.12.16
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis) (EGZAMINAS)
Darius Valūnas, Lekt.
505 (IIR)
14:00 14:00 - 18:00
2017.09.23-2017.09.23
Kiekvieną sav.
Informacijos ir komunikacijos technologijos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
304 (IIR)

09:00 - 15:00
2017.09.30
Aukštoji matematika (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
601 (IIR)

15:00 - 19:00
2017.10.21
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Neringa Ramanauskė, Lekt.
208 (IIR)
16:00 14:00 - 18:00
2017.09.23-2017.09.23
Kiekvieną sav.
Informacijos ir komunikacijos technologijos (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
304 (IIR)

16:00 - 19:00
2017.10.14
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Neringa Ramanauskė, Lekt.
208 (IIR)

15:00 - 19:00
2017.10.21
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Neringa Ramanauskė, Lekt.
208 (IIR)
18:00 16:00 - 19:00
2017.10.14
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Neringa Ramanauskė, Lekt.
208 (IIR)

15:00 - 19:00
2017.10.21
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir pratybos)
Neringa Ramanauskė, Lekt.
208 (IIR)
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00