vu_logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Buhalterinė apskaita ir auditas 3k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 08:30 - 10:00
2018.02.05-2018.05.28
Kiekvieną sav.
Kokybės valdymas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Roma Adomaitienė, Doc., Dr.
711 (IIR)
10:00 10:00 - 12:00
2018.02.12-2018.05.31
Kas antrą sav.
Finansinės ataskaitos (Privalomasis) (seminaras)
Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
609 (IIR)

10:00 - 12:00
2018.02.05-2018.05.21
Kas antrą sav.
Kokybės valdymas (Pasirenkamasis) (seminaras)
Roma Adomaitienė, Doc., Dr.
711 (IIR)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Finansinės ataskaitos (Privalomasis) (PASKAITA)
Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
609 (IIR)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Informacija valdymo sprendimams priimti (Privalomasis) (PASKAITA)
Daiva Tamulevičienė, J. Asist.
609 (IIR)
16:00 16:00 - 17:30
2018.02.05-2018.05.21
Kas antrą sav.
Informacija valdymo sprendimams priimti (Privalomasis) (seminaras)
Daiva Tamulevičienė, J. Asist.
609 (IIR)
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.29
Kiekvieną sav.
Rinkodara (Privalomasis) (PASKAITA)
Sigita Kiršė, J. Asist.
804 (IIR)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.22
Kas antrą sav.
Rinkodara (Privalomasis) (seminaras)
Sigita Kiršė, J. Asist.
804 (IIR)
16:00
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Finansinė analizė (Privalomasis) (PASKAITA)
Daiva Raziūnienė, J. Asist.
611 (IIR)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.23
Kas antrą sav.
Finansinė analizė (Privalomasis) (seminaras)
Daiva Raziūnienė, J. Asist.
611 (IIR)

14:00 - 16:00
2018.02.14-2018.05.30
Kas antrą sav.
Skirtingų veiklos rūšių apskaita (Pasirenkamasis) (seminaras)
Laimutė Kazlauskienė, Lekt.
611 (IIR)
16:00 16:00 - 17:30
2018.02.07-2018.05.30
Kiekvieną sav.
Skirtingų veiklos rūšių apskaita (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Laimutė Kazlauskienė, Lekt.
611 (IIR)
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00