vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Neurobiofizika 1k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis) (PASKAITA)
Stasys Rutkauskas, Doc., Dr. (HP)
R401 a. (GMC)
R402 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis) (PASKAITA)
Stasys Rutkauskas, Doc., Dr. (HP)
R401 a. (GMC)
R402 a. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Ląstelės biofizika (Privalomasis) (None)
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
R109 a. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Ląstelės biofizika (Privalomasis) (None)
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
R109 a. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Ląstelės biofizika (Privalomasis) (seminaras)
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
R109 a. (GMC)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Ląstelės biofizika (Privalomasis) (seminaras)
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
R109 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bendroji zoologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
C264 l. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bendroji zoologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
C264 l. (GMC)
12:00 13:00 - 15:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Ana Jankūnienė, Lekt.
R205 a. (GMC)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Ana Jankūnienė, Lekt.
R205 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bendroji zoologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
R102 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bendroji zoologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
R102 a. (GMC)

11:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioorganinė chemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
R103 a. (GMC)
12:00 11:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioorganinė chemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
R103 a. (GMC)
14:00
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00
10:00 11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Ana Jankūnienė, Lekt.
R301 a. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Ana Jankūnienė, Lekt.
R301 a. (GMC)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis) (PRATYBOS)
Gailė Paukštaitė, J. Asist.
R205 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00
10:00 10:00 - 14:00
2018.02.09-2018.05.31
Kas antrą sav.
Taikomoji kompiuterija (Privalomasis) (PASKAITA)
Gytis Svirskis, Doc., Dr.
C254 GIS kl. (GMC)
12:00 10:00 - 14:00
2018.02.09-2018.05.31
Kas antrą sav.
Taikomoji kompiuterija (Privalomasis) (PASKAITA)
Gytis Svirskis, Doc., Dr.
C254 GIS kl. (GMC)
14:00 14:00 - 18:00
2018.02.09-2018.05.31
Kas antrą sav.
Taikomoji kompiuterija (Privalomasis) (PRATYBOS)
Gytis Svirskis, Doc., Dr.
C254 GIS kl. (GMC)
16:00 14:00 - 18:00
2018.02.09-2018.05.31
Kas antrą sav.
Taikomoji kompiuterija (Privalomasis) (PRATYBOS)
Gytis Svirskis, Doc., Dr.
C254 GIS kl. (GMC)
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00