vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Biochemija 1k. mag. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 12:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Šiuolaikiniai biocheminės analizės metodai (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Valdas Stanislovas Laurinavičius, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
Mindaugas Valius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
R407 a. (GMC)
10:00 09:00 - 12:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Šiuolaikiniai biocheminės analizės metodai (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Valdas Stanislovas Laurinavičius, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
Mindaugas Valius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
R407 a. (GMC)
12:00 13:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fermentinių reakcijų mechanizmai (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
R405 a. (GMC)
14:00 13:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fermentinių reakcijų mechanizmai (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
R405 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 09:00 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Baltymų ir DNR sąveikos mechanizmai (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Virginijus Šikšnys, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
Mindaugas Zaremba, Vyr. M. Darbuot., Dr.
R406 a. (GMC)
10:00 09:00 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Baltymų ir DNR sąveikos mechanizmai (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Virginijus Šikšnys, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
Mindaugas Zaremba, Vyr. M. Darbuot., Dr.
R406 a. (GMC)
12:00 13:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Nukleorūgščių chemija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Saulius Klimašauskas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
Miglė Tomkuvienė, M. Darbuot., Dr.
R406 a. (GMC)
14:00 13:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Nukleorūgščių chemija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Saulius Klimašauskas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
Miglė Tomkuvienė, M. Darbuot., Dr.
R406 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
CRISPR-Cas biologija ir taikymas (Pasirenkamasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Miglė Kazlauskienė, Dok.
Inga Songailienė, J. M. Darbuot.
R322 l. (GMC)
10:00 09:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
CRISPR-Cas biologija ir taikymas (Pasirenkamasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Miglė Kazlauskienė, Dok.
Inga Songailienė, J. M. Darbuot.
R322 l. (GMC)
12:00 09:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
CRISPR-Cas biologija ir taikymas (Pasirenkamasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Miglė Kazlauskienė, Dok.
Inga Songailienė, J. M. Darbuot.
R322 l. (GMC)

13:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
CRISPR-Cas biologija ir taikymas (Pasirenkamasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 2
Giedrius Gasiūnas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Tautvydas Karvelis, M. Darbuot., Dr.
R205 a. (GMC)
14:00 14:00 - 15:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
CRISPR-Cas biologija ir taikymas (Pasirenkamasis) (seminaras) Pogrupiai: 2
Miglė Kazlauskienė, Dok.
Inga Songailienė, J. M. Darbuot.
R205 a. (GMC)

15:00 - 19:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
CRISPR-Cas biologija ir taikymas (Pasirenkamasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Miglė Kazlauskienė, Dok.
Inga Songailienė, J. M. Darbuot.
R322 l. (GMC)
16:00 15:00 - 19:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
CRISPR-Cas biologija ir taikymas (Pasirenkamasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Miglė Kazlauskienė, Dok.
Inga Songailienė, J. M. Darbuot.
R322 l. (GMC)
18:00 15:00 - 19:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
CRISPR-Cas biologija ir taikymas (Pasirenkamasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Miglė Kazlauskienė, Dok.
Inga Songailienė, J. M. Darbuot.
R322 l. (GMC)
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 12:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biologinių makromolekulių rentgenostruktūrinė analizė (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Saulius Gražulis, Prof., Dr.
C255 bioinf. kl. (GMC)
10:00 09:00 - 12:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biologinių makromolekulių rentgenostruktūrinė analizė (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Saulius Gražulis, Prof., Dr.
C255 bioinf. kl. (GMC)
12:00 13:00 - 16:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioetika (Pasirenkamasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Grita Skujienė, Doc., Dr.
R201 a. (GMC)
14:00 13:00 - 16:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioetika (Pasirenkamasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Grita Skujienė, Doc., Dr.
R201 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00