vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Mikrobiologija ir biotechnologija 1k. mag. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Informacinių technologijų taikymas mikrobiologijoje (Privalomasis) (PASKAITA)
Juozas Raugalas, Lekt., Dr.
R209 komp.kl. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Informacinių technologijų taikymas mikrobiologijoje (Privalomasis) (PASKAITA)
Juozas Raugalas, Lekt., Dr.
R209 komp.kl. (GMC)

11:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Informacinių technologijų taikymas mikrobiologijoje (Privalomasis) (PRATYBOS)
Juozas Raugalas, Lekt., Dr.
R209 komp.kl. (GMC)
12:00 11:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Informacinių technologijų taikymas mikrobiologijoje (Privalomasis) (PRATYBOS)
Juozas Raugalas, Lekt., Dr.
R209 komp.kl. (GMC)
14:00 14:00 - 18:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Metaboliniai procesai (Privalomasis) (PASKAITA)
Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
R206 a. (GMC)
16:00 14:00 - 18:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Metaboliniai procesai (Privalomasis) (PASKAITA)
Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
R206 a. (GMC)
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00
10:00 11:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Eukariotinių mikroorganizmų genetika (Privalomasis) (PASKAITA)
Eglė Lastauskienė, Doc., Dr.
R407 a. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Eukariotinių mikroorganizmų genetika (Privalomasis) (PASKAITA)
Eglė Lastauskienė, Doc., Dr.
R407 a. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Eukariotinių mikroorganizmų genetika (Privalomasis) (seminaras)
Eglė Lastauskienė, Doc., Dr.
R407 a. (GMC)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Eukariotinių mikroorganizmų genetika (Privalomasis) (seminaras)
Eglė Lastauskienė, Doc., Dr.
R407 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00
10:00 11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fermentavimo procesų valdymas (Privalomasis) (PASKAITA)
R204 a. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fermentavimo procesų valdymas (Privalomasis) (PASKAITA)
R204 a. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fermentavimo procesų valdymas (Privalomasis) (PRATYBOS)
R204 a. (GMC)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fermentavimo procesų valdymas (Privalomasis) (PRATYBOS)
R204 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 17:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
10:00 09:00 - 17:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
12:00 09:00 - 17:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
14:00 09:00 - 17:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
16:00 09:00 - 17:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00