vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Genetika 1k. mag. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 13:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Taikomoji augalų genetika ir genomika (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Jolanta Patamsytė, M. Darbuot., Dr.
Asta Stapulionytė, Lab.
C248 l. (GMC)
10:00 09:00 - 13:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Taikomoji augalų genetika ir genomika (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Jolanta Patamsytė, M. Darbuot., Dr.
Asta Stapulionytė, Lab.
C248 l. (GMC)
12:00 09:00 - 13:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Taikomoji augalų genetika ir genomika (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Jolanta Patamsytė, M. Darbuot., Dr.
Asta Stapulionytė, Lab.
C248 l. (GMC)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Elgsenos genetika (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
R206 a. (GMC)
16:00 16:00 - 17:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Elgsenos genetika (Pasirenkamasis) (seminaras)
R206 a. (GMC)
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 09:00 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Ląstelių technologijos (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Daiva Baltriukienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Virginija Bukelskienė, Doc., Dr.
R404 a. (GMC)
Komentarai: Genetikams pasirenkamas kursas
10:00 09:00 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Ląstelių technologijos (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Daiva Baltriukienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Virginija Bukelskienė, Doc., Dr.
R404 a. (GMC)
Komentarai: Genetikams pasirenkamas kursas
12:00 12:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Molekulinė virusologija (Pasirenkamasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Laura Kalinienė, M. Darbuot., Dr.
R405 a. (GMC)
14:00 12:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Molekulinė virusologija (Pasirenkamasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Laura Kalinienė, M. Darbuot., Dr.
R405 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Ląstelių technologijos (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Daiva Baltriukienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Virginija Bukelskienė, Doc., Dr.
mokslinės laboratorijos (GMC)
10:00 09:00 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Ląstelių technologijos (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Daiva Baltriukienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Virginija Bukelskienė, Doc., Dr.
mokslinės laboratorijos (GMC)
12:00 13:00 - 17:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Rekombinogenezė ir reparacija (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
R403 a. (GMC)
14:00 13:00 - 17:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Rekombinogenezė ir reparacija (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
R403 a. (GMC)
16:00 13:00 - 17:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Rekombinogenezė ir reparacija (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
R403 a. (GMC)
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genotoksikologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Gražina Slapšytė, Prof., Dr. (HP)
R403 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genotoksikologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Gražina Slapšytė, Prof., Dr. (HP)
R403 a. (GMC)

11:00 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genotoksikologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Gražina Slapšytė, Prof., Dr. (HP)
C248 l. (GMC)
12:00 11:00 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genotoksikologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Gražina Slapšytė, Prof., Dr. (HP)
C248 l. (GMC)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Taikomoji augalų genetika ir genomika (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Raimondas Šiukšta, Asist., Dr.
R406 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 17:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokslinio tiriamojo darbo praktika (Privalomasis) (savarankiškas darbas)

09:00 - 11:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Eksperimentinio darbo pagrindai molekulinėje genetikoje ir biotechnologijoje (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Arvydas Lubys, Prof., Dr.
laboratorijos (Thermo Fisher Scientific B.)
Komentarai: tik Thermo Fisher scientific stipendiantams
10:00 09:00 - 17:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokslinio tiriamojo darbo praktika (Privalomasis) (savarankiškas darbas)

09:00 - 11:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Eksperimentinio darbo pagrindai molekulinėje genetikoje ir biotechnologijoje (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Arvydas Lubys, Prof., Dr.
laboratorijos (Thermo Fisher Scientific B.)
Komentarai: tik Thermo Fisher scientific stipendiantams
12:00 09:00 - 17:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokslinio tiriamojo darbo praktika (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
14:00 09:00 - 17:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokslinio tiriamojo darbo praktika (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
16:00 09:00 - 17:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokslinio tiriamojo darbo praktika (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00