vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Neurobiologija 1k. mag. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biopsichologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Alvydas Šoliūnas, Lekt., Dr.
Vaida Survilienė, Dok.
R208 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biopsichologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Alvydas Šoliūnas, Lekt., Dr.
Vaida Survilienė, Dok.
R208 a. (GMC)

11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biopsichologija (Privalomasis) (PRATYBOS)
Alvydas Šoliūnas, Lekt., Dr.
Vaida Survilienė, Dok.
V134 Psichofizikos l. (GMC)
12:00 11:00 - 12:30
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biopsichologija (Privalomasis) (PRATYBOS)
Alvydas Šoliūnas, Lekt., Dr.
Vaida Survilienė, Dok.
V134 Psichofizikos l. (GMC)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Elgsenos genetika (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
R206 a. (GMC)
16:00 16:00 - 17:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Elgsenos genetika (Pasirenkamasis) (seminaras)
R206 a. (GMC)
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 09:00 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Neurono biofizika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
R202 a. (GMC)
10:00 09:00 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Neurono biofizika (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
R202 a. (GMC)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Psichofiziologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
R407 a. (GMC)
14:00 14:00 - 15:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Psichofiziologija (Privalomasis) (seminaras)
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
R407 a. (GMC)

15:00 - 17:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Psichofiziologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
C258 fiziol. l. (GMC)
16:00 15:00 - 17:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Psichofiziologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
C258 fiziol. l. (GMC)

17:00 - 19:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Psichofiziologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
C258 fiziol. l. (GMC)
18:00 17:00 - 19:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Psichofiziologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
C258 fiziol. l. (GMC)
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 09:00
2018.05.30-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Neurono biofizika (Pasirenkamasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
R202 a. (GMC)
10:00 11:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Valdymo procesų biofizika (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
R404 a. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Valdymo procesų biofizika (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
R404 a. (GMC)

13:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Valdymo procesų biofizika (Pasirenkamasis) (seminaras)
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
R404 a. (GMC)
14:00 14:00 - 15:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Neurochemija (Privalomasis) (seminaras)
Tomas Paulauskas, Dok.
R202 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Neurochemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Valentina Vengelienė, Doc., Dr.
R204 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Neurochemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Valentina Vengelienė, Doc., Dr.
R204 a. (GMC)
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00
10:00 11:00 - 14:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
mokslinės laboratorijos (GMC)
12:00 11:00 - 14:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
mokslinės laboratorijos (GMC)
14:00
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00