vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Biologinė įvairovė 1k. mag. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 15:00
2018.02.05-2018.05.31
Kas antrą sav.
Saugomos biotos studijos (Privalomasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Mindaugas Rasimavičius, J. M. Darbuot., Dr.
Grita Skujienė, Doc., Dr.
C268 l. (GMC)

09:00 - 17:00
2018.02.12-2018.05.31
Kas antrą sav.
Aplinkos ir biotos stebėsena ir vertinimas (Privalomasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Kęstutis Arbačiauskas, Prof., Dr.
Eduardas Budrys, Doc., Dr.
Jolanta Kostkevičienė, Doc., Dr.
Grita Skujienė, Doc., Dr.
C268 l. (GMC)
10:00 09:00 - 15:00
2018.02.05-2018.05.31
Kas antrą sav.
Saugomos biotos studijos (Privalomasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Mindaugas Rasimavičius, J. M. Darbuot., Dr.
Grita Skujienė, Doc., Dr.
C268 l. (GMC)

09:00 - 17:00
2018.02.12-2018.05.31
Kas antrą sav.
Aplinkos ir biotos stebėsena ir vertinimas (Privalomasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Kęstutis Arbačiauskas, Prof., Dr.
Eduardas Budrys, Doc., Dr.
Jolanta Kostkevičienė, Doc., Dr.
Grita Skujienė, Doc., Dr.
C268 l. (GMC)
12:00 09:00 - 15:00
2018.02.05-2018.05.31
Kas antrą sav.
Saugomos biotos studijos (Privalomasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Mindaugas Rasimavičius, J. M. Darbuot., Dr.
Grita Skujienė, Doc., Dr.
C268 l. (GMC)

09:00 - 17:00
2018.02.12-2018.05.31
Kas antrą sav.
Aplinkos ir biotos stebėsena ir vertinimas (Privalomasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Kęstutis Arbačiauskas, Prof., Dr.
Eduardas Budrys, Doc., Dr.
Jolanta Kostkevičienė, Doc., Dr.
Grita Skujienė, Doc., Dr.
C268 l. (GMC)
14:00 09:00 - 15:00
2018.02.05-2018.05.31
Kas antrą sav.
Saugomos biotos studijos (Privalomasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Mindaugas Rasimavičius, J. M. Darbuot., Dr.
Grita Skujienė, Doc., Dr.
C268 l. (GMC)

09:00 - 17:00
2018.02.12-2018.05.31
Kas antrą sav.
Aplinkos ir biotos stebėsena ir vertinimas (Privalomasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Kęstutis Arbačiauskas, Prof., Dr.
Eduardas Budrys, Doc., Dr.
Jolanta Kostkevičienė, Doc., Dr.
Grita Skujienė, Doc., Dr.
C268 l. (GMC)
16:00 09:00 - 17:00
2018.02.12-2018.05.31
Kas antrą sav.
Aplinkos ir biotos stebėsena ir vertinimas (Privalomasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Kęstutis Arbačiauskas, Prof., Dr.
Eduardas Budrys, Doc., Dr.
Jolanta Kostkevičienė, Doc., Dr.
Grita Skujienė, Doc., Dr.
C268 l. (GMC)
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00 13:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fitopatologija ir invazijų biologija (Pasirenkamasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Vytautas Rakauskas, Doc., Dr.
C268 l. (GMC)
14:00 13:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fitopatologija ir invazijų biologija (Pasirenkamasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Vytautas Rakauskas, Doc., Dr.
C268 l. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kartografinės informacijos valdymas (Pasirenkamasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Giedrė Beconytė, Prof., Dr.
220 Kartografijos kab. (CHGF)
Komentarai: Čiurlionio 21
10:00 09:00 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kartografinės informacijos valdymas (Pasirenkamasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Giedrė Beconytė, Prof., Dr.
220 Kartografijos kab. (CHGF)
Komentarai: Čiurlionio 21
12:00 13:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Gamtosaugos komunikacija (Pasirenkamasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Žymantas Morkvėnas, Lekt.
Rita Norvaišaitė, Lekt.
Virginija Podėnienė, Doc., Dr.
R406 a. (GMC)
14:00 13:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Gamtosaugos komunikacija (Pasirenkamasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Žymantas Morkvėnas, Lekt.
Rita Norvaišaitė, Lekt.
Virginija Podėnienė, Doc., Dr.
R406 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 12:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biologinės įvairovės apsauga (Privalomasis) (PASKAITA)
Žymantas Morkvėnas, Lekt.
Regina Prapiestienė, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
305 Prof. A. Basalyko a. (CHGF)
R207 a. (GMC)
Komentarai: Doc R. Prapiestienės paskaitos vyks Čiurlionio 21
10:00 09:00 - 12:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biologinės įvairovės apsauga (Privalomasis) (PASKAITA)
Žymantas Morkvėnas, Lekt.
Regina Prapiestienė, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
305 Prof. A. Basalyko a. (CHGF)
R207 a. (GMC)
Komentarai: Doc R. Prapiestienės paskaitos vyks Čiurlionio 21
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biologinės įvairovės apsauga (Privalomasis) (PASKAITA)
Žymantas Morkvėnas, Lekt.
Regina Prapiestienė, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
309 Prof. Č. Kudabos a. (CHGF)
R204 a. (GMC)
Komentarai: Doc R. Prapiestienės paskaitos vyks Čiurlionio 21
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biologinės įvairovės apsauga (Privalomasis) (PASKAITA)
Žymantas Morkvėnas, Lekt.
Regina Prapiestienė, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
309 Prof. Č. Kudabos a. (CHGF)
R204 a. (GMC)
Komentarai: Doc R. Prapiestienės paskaitos vyks Čiurlionio 21
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00