vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Biofizika 4k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 18:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Profesinė praktika (Privalomasis) (praktika)
10:00 09:00 - 18:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Profesinė praktika (Privalomasis) (praktika)
12:00 09:00 - 18:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Profesinė praktika (Privalomasis) (praktika)
14:00 09:00 - 18:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Profesinė praktika (Privalomasis) (praktika)
16:00 09:00 - 18:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Profesinė praktika (Privalomasis) (praktika)
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 09:00 - 17:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bakalauro baigiamasis darbas (Privalomasis) (Baigiamojo darbo ruošimas)
10:00 09:00 - 17:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bakalauro baigiamasis darbas (Privalomasis) (Baigiamojo darbo ruošimas)
12:00 09:00 - 17:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bakalauro baigiamasis darbas (Privalomasis) (Baigiamojo darbo ruošimas)
14:00 09:00 - 17:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bakalauro baigiamasis darbas (Privalomasis) (Baigiamojo darbo ruošimas)
16:00 09:00 - 17:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bakalauro baigiamasis darbas (Privalomasis) (Baigiamojo darbo ruošimas)
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bakalauro baigiamasis darbas (Privalomasis) (Baigiamojo darbo ruošimas)
10:00 09:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bakalauro baigiamasis darbas (Privalomasis) (Baigiamojo darbo ruošimas)
12:00 09:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bakalauro baigiamasis darbas (Privalomasis) (Baigiamojo darbo ruošimas)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Augalų elektrofiziologija (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
R405 a. (GMC)
16:00 16:00 - 18:00
2018.02.07-2018.05.31
Kas antrą sav.
Augalų elektrofiziologija (Pasirenkamasis) (seminaras)
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
R405 a. (GMC)
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00
10:00 10:00 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kas antrą sav.
Neuroinformatikos įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Aušra Saudargienė, Doc., Dr.
C254 GIS kl. (GMC)
12:00 10:00 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kas antrą sav.
Neuroinformatikos įvadas (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Aušra Saudargienė, Doc., Dr.
C254 GIS kl. (GMC)
14:00 14:00 - 18:00
2018.02.08-2018.05.31
Kas antrą sav.
Neuroinformatikos įvadas (Pasirenkamasis) (PRATYBOS)
Aušra Saudargienė, Doc., Dr.
C254 GIS kl. (GMC)
16:00 14:00 - 18:00
2018.02.08-2018.05.31
Kas antrą sav.
Neuroinformatikos įvadas (Pasirenkamasis) (PRATYBOS)
Aušra Saudargienė, Doc., Dr.
C254 GIS kl. (GMC)
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 12:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Žinių ir inovacijų vadyba (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Laužikas, Doc.
R201 a. (GMC)
10:00 09:00 - 12:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Žinių ir inovacijų vadyba (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Laužikas, Doc.
R201 a. (GMC)
12:00 13:00 - 18:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bakalauro baigiamasis darbas (Privalomasis) (Baigiamojo darbo ruošimas)
14:00 13:00 - 18:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bakalauro baigiamasis darbas (Privalomasis) (Baigiamojo darbo ruošimas)
16:00 13:00 - 18:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bakalauro baigiamasis darbas (Privalomasis) (Baigiamojo darbo ruošimas)
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00