vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Biofizika 3k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 17:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Profesinė praktika (Privalomasis) (praktika)
10:00 09:00 - 17:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Profesinė praktika (Privalomasis) (praktika)
12:00 09:00 - 17:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Profesinė praktika (Privalomasis) (praktika)
14:00 09:00 - 17:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Profesinė praktika (Privalomasis) (praktika)
16:00 09:00 - 17:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Profesinė praktika (Privalomasis) (praktika)
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 09:00 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Molekulinė biofizika (Privalomasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Daumantas Matulis, Prof., Dr.
R206 a. (GMC)
10:00 09:00 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Molekulinė biofizika (Privalomasis) (Paskaitos, seminarai, pratybos)
Daumantas Matulis, Prof., Dr.
R206 a. (GMC)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kompiuterizuotas duomenų surinkimas ir analizė (Privalomasis) (PASKAITA)
Algis Daktariūnas, J. M. Darbuot.
R404 a. (GMC)

12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kompiuterizuotas duomenų surinkimas ir analizė (Privalomasis) (PASKAITA)
Algis Daktariūnas, J. M. Darbuot.
R404 a. (GMC)
14:00 15:00 - 18:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Smegenovaizdos pagrindai (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Kastytis Dapšys, Doc., Dr.
R205 a. (GMC)
16:00 15:00 - 18:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Smegenovaizdos pagrindai (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Kastytis Dapšys, Doc., Dr.
R205 a. (GMC)
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Neurobiologija (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
R103 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Neurobiologija (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
R103 a. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kas antrą sav.
Neurobiologija (Pasirenkamasis) (laboratoriniai darbai)
Aleksandras Pleskačiauskas, Lekt., Dr.
Alvydas Šoliūnas, Lekt., Dr.
C258 fiziol. l. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kas antrą sav.
Neurobiologija (Pasirenkamasis) (laboratoriniai darbai)
Aleksandras Pleskačiauskas, Lekt., Dr.
Alvydas Šoliūnas, Lekt., Dr.
C258 fiziol. l. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PRATYBOS)
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
R209 komp.kl. (GMC)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PRATYBOS)
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
R209 komp.kl. (GMC)

15:00 - 20:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Profesinė praktika (Privalomasis) (None)
16:00 15:00 - 20:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Profesinė praktika (Privalomasis) (None)
18:00 15:00 - 20:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Profesinė praktika (Privalomasis) (None)
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kompiuterizuotas duomenų surinkimas ir analizė (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Algis Daktariūnas, J. M. Darbuot.
C262 biofiz. l. (GMC)

09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kompiuterizuotas duomenų surinkimas ir analizė (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Algis Daktariūnas, J. M. Darbuot.
C262 biofiz. l. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kompiuterizuotas duomenų surinkimas ir analizė (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Algis Daktariūnas, J. M. Darbuot.
C262 biofiz. l. (GMC)

09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kompiuterizuotas duomenų surinkimas ir analizė (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Algis Daktariūnas, J. M. Darbuot.
C262 biofiz. l. (GMC)
12:00
14:00 15:00 - 18:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (PASKAITA)
16:00 15:00 - 18:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (PASKAITA)
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PASKAITA)
Daiva Dabkevičienė, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PASKAITA)
Daiva Dabkevičienė, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. (GMC)

11:00 - 14:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Intelektika (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Aleksandras Pleskačiauskas, Lekt., Dr.
R204 a. (GMC)
12:00 11:00 - 14:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Intelektika (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Aleksandras Pleskačiauskas, Lekt., Dr.
R204 a. (GMC)
14:00 15:00 - 18:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (PASKAITA)
16:00 15:00 - 18:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (PASKAITA)
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00