vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Biofizika 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinės kompiuterinės informacinės sistemos (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Aleksandras Pleskačiauskas, Lekt., Dr.
C254 GIS kl. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Šiuolaikinės kompiuterinės informacinės sistemos (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Aleksandras Pleskačiauskas, Lekt., Dr.
C254 GIS kl. (GMC)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Žmogaus anatomija (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Renata Mackevičienė, J. Asist.
208/Histologijos laboratorija (VU MF)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kas antrą sav.
Žmogaus anatomija (Pasirenkamasis) (laboratoriniai darbai)
Renata Mackevičienė, J. Asist.
208/Histologijos laboratorija (VU MF)
16:00
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fizika II (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Sima Rekštytė, Asist., Dr.
520 (IIIR)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fizika II (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Sima Rekštytė, Asist., Dr.
520 (IIIR)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Sistemų biofizika (Privalomasis) (PASKAITA)
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
R202 a. (GMC)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Augalų fiziologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
R202 a. (GMC)
16:00 16:00 - 18:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis) (PASKAITA)
Rokas Buišas, Asist., Dr.
R203 a. (GMC)
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Augalų fiziologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Rimantas Puzirauskas, Lekt.
C248 l. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Augalų fiziologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Rimantas Puzirauskas, Lekt.
C248 l. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Sistemų biofizika (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Vidmantas Sakalauskas, Doc., Dr.
C262 biofiz. l. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Sistemų biofizika (Privalomasis) (laboratoriniai darbai)
Vidmantas Sakalauskas, Doc., Dr.
C262 biofiz. l. (GMC)
14:00
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fizika II (Privalomasis) (PASKAITA)
Roaldas Gadonas, Prof., Dr.
R206 a. (GMC)
10:00 09:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fizika II (Privalomasis) (PASKAITA)
Roaldas Gadonas, Prof., Dr.
R206 a. (GMC)
12:00 09:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fizika II (Privalomasis) (PASKAITA)
Roaldas Gadonas, Prof., Dr.
R206 a. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biologinių objektų tyrimo metodai (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Dalia Kaškelytė, Lekt., Dr.
211 a. (IIIR)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biologinių objektų tyrimo metodai (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Dalia Kaškelytė, Lekt., Dr.
211 a. (IIIR)

15:00 - 20:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (PASKAITA)
16:00 15:00 - 20:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (PASKAITA)
18:00 15:00 - 20:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (PASKAITA)
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis) (seminarai ir laboratoriniai)
Rokas Buišas, Asist., Dr.
C262 biofiz. l. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis) (seminarai ir laboratoriniai)
Rokas Buišas, Asist., Dr.
C262 biofiz. l. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.09-2018.05.31
Kas antrą sav.
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis) (PASKAITA)
Rokas Buišas, Asist., Dr.
R203 a. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.09-2018.05.31
Kas antrą sav.
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis) (PASKAITA)
Rokas Buišas, Asist., Dr.
R203 a. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biologinių objektų tyrimo metodai (Pasirenkamasis) (laboratoriniai darbai)
Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
302 a. (IIIR)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biologinių objektų tyrimo metodai (Pasirenkamasis) (laboratoriniai darbai)
Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
302 a. (IIIR)

15:00 - 20:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (PASKAITA)
16:00 15:00 - 20:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (PASKAITA)
18:00 15:00 - 20:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (PASKAITA)
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00