vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Molekulinė biologija 3k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00
10:00 10:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genetikos pagrindai (Privalomasis) (PASKAITA)
Raimondas Šiukšta, Asist., Dr.
R101 a. (GMC)
12:00 10:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genetikos pagrindai (Privalomasis) (PASKAITA)
Raimondas Šiukšta, Asist., Dr.
R101 a. (GMC)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Vystymosi biologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
R104 a. (GMC)
16:00 16:00 - 18:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Vystymosi biologija (Privalomasis) (seminaras)
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
R104 a. (GMC)
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 09:00 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genetikos pagrindai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, M. Darbuot., Dr.
Asta Stapulionytė, Lab.
C248 l. (GMC)
10:00 09:00 - 12:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genetikos pagrindai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, M. Darbuot., Dr.
Asta Stapulionytė, Lab.
C248 l. (GMC)
12:00 12:00 - 15:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genetikos pagrindai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, M. Darbuot., Dr.
Asta Stapulionytė, Lab.
C248 l. (GMC)
14:00 12:00 - 15:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genetikos pagrindai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, M. Darbuot., Dr.
Asta Stapulionytė, Lab.
C248 l. (GMC)

15:00 - 18:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genetikos pagrindai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 3
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, M. Darbuot., Dr.
Asta Stapulionytė, Lab.
C248 l. (GMC)
16:00 15:00 - 18:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genetikos pagrindai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 3
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, M. Darbuot., Dr.
Asta Stapulionytė, Lab.
C248 l. (GMC)
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Neurobiologija (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
R103 a. (GMC)

09:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Augalų molekulinė biologija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Raimondas Šiukšta, Asist., Dr.
R403 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Neurobiologija (Pasirenkamasis) (PASKAITA)
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
R103 a. (GMC)

09:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Augalų molekulinė biologija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Raimondas Šiukšta, Asist., Dr.
R403 a. (GMC)
12:00 09:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Augalų molekulinė biologija (Pasirenkamasis) (paskaitos ir seminarai)
Raimondas Šiukšta, Asist., Dr.
R403 a. (GMC)
14:00
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Funkcinė ląstelės biologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Sonata Jarmalaitė, Prof., Dr. (HP)
R105 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Funkcinė ląstelės biologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Sonata Jarmalaitė, Prof., Dr. (HP)
R105 a. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kas antrą sav.
Neurobiologija (Pasirenkamasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Aleksandras Pleskačiauskas, Lekt., Dr.
Alvydas Šoliūnas, Lekt., Dr.
C258 fiziol. l. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.15-2018.05.31
Kas antrą sav.
Neurobiologija (Pasirenkamasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Aleksandras Pleskačiauskas, Lekt., Dr.
Alvydas Šoliūnas, Lekt., Dr.
C258 fiziol. l. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kas antrą sav.
Neurobiologija (Pasirenkamasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Aleksandras Pleskačiauskas, Lekt., Dr.
Alvydas Šoliūnas, Lekt., Dr.
C258 fiziol. l. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.15-2018.05.31
Kas antrą sav.
Neurobiologija (Pasirenkamasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Aleksandras Pleskačiauskas, Lekt., Dr.
Alvydas Šoliūnas, Lekt., Dr.
C258 fiziol. l. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Funkcinė ląstelės biologija (Privalomasis) (seminaras)
Sonata Jarmalaitė, Prof., Dr. (HP)
R105 a. (GMC)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Funkcinė ląstelės biologija (Privalomasis) (seminaras)
Sonata Jarmalaitė, Prof., Dr. (HP)
R105 a. (GMC)

15:00 - 19:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
16:00 15:00 - 19:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
18:00 15:00 - 19:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PASKAITA)
Daiva Dabkevičienė, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PASKAITA)
Daiva Dabkevičienė, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.09-2018.05.31
Kas antrą sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Daiva Dabkevičienė, Doc., Dr.
R209 komp.kl. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.16-2018.05.31
Kas antrą sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Daiva Dabkevičienė, Doc., Dr.
R209 komp.kl. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.09-2018.05.31
Kas antrą sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Daiva Dabkevičienė, Doc., Dr.
R209 komp.kl. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.16-2018.05.31
Kas antrą sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Daiva Dabkevičienė, Doc., Dr.
R209 komp.kl. (GMC)

13:00 - 17:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
14:00 13:00 - 17:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
16:00 13:00 - 17:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00