vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Molekulinė biologija 1k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis) (PASKAITA)
Stasys Rutkauskas, Doc., Dr. (HP)
R401 a. (GMC)
R402 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis) (PASKAITA)
Stasys Rutkauskas, Doc., Dr. (HP)
R401 a. (GMC)
R402 a. (GMC)
12:00 12:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fizika (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Vidita Urbonienė, Doc., Dr.
520 (IIIR)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fizika (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Vidita Urbonienė, Doc., Dr.
520 (IIIR)
16:00
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Botanika ir mikologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
C268 l. (GMC)

09:00 - 11:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 1
Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Jefferey Todd La Roux, Lekt.
R108 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Botanika ir mikologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
C268 l. (GMC)

09:00 - 11:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 1
Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Jefferey Todd La Roux, Lekt.
R108 a. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Botanika ir mikologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
C268 l. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 2
Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Jefferey Todd La Roux, Lekt.
R108 a. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Botanika ir mikologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
C268 l. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 2
Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Jefferey Todd La Roux, Lekt.
R108 a. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 3
Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Jefferey Todd La Roux, Lekt.
R108 a. (GMC)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 3
Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Jefferey Todd La Roux, Lekt.
R108 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Botanika ir mikologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
R105 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Botanika ir mikologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
R105 a. (GMC)

11:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioorganinė chemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
R103 a. (GMC)
12:00 11:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioorganinė chemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
R103 a. (GMC)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 1
Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Jefferey Todd La Roux, Lekt.
R201 a. (GMC)
16:00 16:00 - 18:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 2
Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Jefferey Todd La Roux, Lekt.
R201 a. (GMC)
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00
10:00 11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fizika (Privalomasis) (PASKAITA)
Vidita Urbonienė, Doc., Dr.
Didžioji fizikos a. (IIIR)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fizika (Privalomasis) (PASKAITA)
Vidita Urbonienė, Doc., Dr.
Didžioji fizikos a. (IIIR)

13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fizika (Privalomasis) (PRATYBOS)
Vidita Urbonienė, Doc., Dr.
401 a. (IIIR)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fizika (Privalomasis) (PRATYBOS)
Vidita Urbonienė, Doc., Dr.
401 a. (IIIR)
16:00 16:00 - 18:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis) (PRATYBOS)
R205 a. (GMC)
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00
10:00 10:00 - 11:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Fizika (Privalomasis) (PASKAITA)
Vidita Urbonienė, Doc., Dr.
R202 a. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 3
Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Jefferey Todd La Roux, Lekt.
R404 a. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 3
Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Jefferey Todd La Roux, Lekt.
R404 a. (GMC)
14:00
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00