vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 17:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)

09:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
10:00 09:00 - 17:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)

09:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
12:00 09:00 - 17:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)

09:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
14:00 09:00 - 17:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)

09:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
16:00 09:00 - 17:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 09:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Eukariotinių ląstelių technologijos (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Vytautas Kašėta, Doc., Dr.
Raimundas Ražanskas, M. Darbuot., Dr.
R203 a. (GMC)
10:00 09:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Eukariotinių ląstelių technologijos (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Vytautas Kašėta, Doc., Dr.
Raimundas Ražanskas, M. Darbuot., Dr.
R203 a. (GMC)
12:00 09:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Eukariotinių ląstelių technologijos (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Vytautas Kašėta, Doc., Dr.
Raimundas Ražanskas, M. Darbuot., Dr.
R203 a. (GMC)
14:00 09:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Eukariotinių ląstelių technologijos (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Vytautas Kašėta, Doc., Dr.
Raimundas Ražanskas, M. Darbuot., Dr.
R203 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genų inžinerijos teoriniai pagrindai (Privalomasis) (PASKAITA)
Rūta Kananavičiūtė, Asist., Dr.
R206 a. (GMC)
10:00 09:00 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genų inžinerijos teoriniai pagrindai (Privalomasis) (PASKAITA)
Rūta Kananavičiūtė, Asist., Dr.
R206 a. (GMC)
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00
10:00 10:00 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Enzimologija (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Alisa Gricajeva, Lab.
R405 a. (GMC)
12:00 10:00 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Enzimologija (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Alisa Gricajeva, Lab.
R405 a. (GMC)
14:00 15:00 - 18:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (PASKAITA)
16:00 15:00 - 18:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (PASKAITA)
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00 15:00 - 18:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (PASKAITA)
16:00 15:00 - 18:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos) (PASKAITA)
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00