vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Mikrobiologija ir biotechnologija 1k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis) (PASKAITA)
Stasys Rutkauskas, Doc., Dr. (HP)
R401 a. (GMC)
R402 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis) (PASKAITA)
Stasys Rutkauskas, Doc., Dr. (HP)
R401 a. (GMC)
R402 a. (GMC)

11:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Eglė Žalytė, Dok.
R302 l. (GMC)
12:00 11:00 - 14:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Eglė Žalytė, Dok.
R302 l. (GMC)
14:00
16:00
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. (GMC)
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bendroji zoologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
R102 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bendroji zoologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
R102 a. (GMC)

11:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Eglė Žalytė, Dok.
R302 l. (GMC)
12:00 11:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Eglė Žalytė, Dok.
R302 l. (GMC)

12:00 - 14:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 1
Dalia Pinkevičienė, Lekt.
R301 a. (GMC)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 2
Dalia Pinkevičienė, Lekt.
R301 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bendroji zoologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Marija Biteniekytė, Lekt., Dr.
C264 l. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 1
Dalia Pinkevičienė, Lekt.
R407 a. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bendroji zoologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Marija Biteniekytė, Lekt., Dr.
C264 l. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 1
Dalia Pinkevičienė, Lekt.
R407 a. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bendroji zoologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Marija Biteniekytė, Lekt., Dr.
C264 l. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 2
Dalia Pinkevičienė, Lekt.
R407 a. (GMC)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bendroji zoologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Marija Biteniekytė, Lekt., Dr.
C264 l. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 2
Dalia Pinkevičienė, Lekt.
R407 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00
10:00 11:00 - 13:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis) (PRATYBOS)
Pranas Katauskis, Prof., Dr.
R105 a. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis) (PRATYBOS)
Pranas Katauskis, Prof., Dr.
R105 a. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bendroji zoologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 3
Marija Biteniekytė, Lekt., Dr.
C264 l. (GMC)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bendroji zoologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 3
Marija Biteniekytė, Lekt., Dr.
C264 l. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00