vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Genetika 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bendroji ekologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Alius Ulevičius, Prof., Dr.
R102 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bendroji ekologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Alius Ulevičius, Prof., Dr.
R102 a. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biologinė fizika (Privalomasis) (PASKAITA)
Rokas Buišas, Asist., Dr.
R102 a. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biologinė fizika (Privalomasis) (PASKAITA)
Rokas Buišas, Asist., Dr.
R102 a. (GMC)
14:00 14:00 - 15:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bendroji ekologija (Privalomasis) (seminaras)
Alius Ulevičius, Prof., Dr.
R201 a. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 08:30 - 11:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioinformatika (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Kotryna Kvederavičiūtė, J. Asist.
C255 bioinf. kl. (GMC)
10:00 08:30 - 11:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioinformatika (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Kotryna Kvederavičiūtė, J. Asist.
C255 bioinf. kl. (GMC)

11:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genetinė analizė I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
R403 a. (GMC)
12:00 11:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genetinė analizė I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
R403 a. (GMC)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kas antrą sav.
Biologinė fizika (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Rokas Buišas, Asist., Dr.
R403 a. (GMC)

14:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioinformatika (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Kotryna Kvederavičiūtė, J. Asist.
C255 bioinf. kl. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioinformatika (Privalomasis) (PASKAITA)
Kotryna Kvederavičiūtė, J. Asist.
R104 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioinformatika (Privalomasis) (PASKAITA)
Kotryna Kvederavičiūtė, J. Asist.
R104 a. (GMC)

11:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioinformatika (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Kotryna Kvederavičiūtė, J. Asist.
C255 bioinf. kl. (GMC)
12:00 11:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioinformatika (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Kotryna Kvederavičiūtė, J. Asist.
C255 bioinf. kl. (GMC)
14:00 11:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bioinformatika (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Kotryna Kvederavičiūtė, J. Asist.
C255 bioinf. kl. (GMC)
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
R209 komp.kl. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
R209 komp.kl. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kas antrą sav.
Biologinė fizika (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 2
Rokas Buišas, Asist., Dr.
R108 a. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kas antrą sav.
Biologinė fizika (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 2
Rokas Buišas, Asist., Dr.
R108 a. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
R209 komp.kl. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kas antrą sav.
Biologinė fizika (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Rokas Buišas, Asist., Dr.
R108 a. (GMC)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
R209 komp.kl. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kas antrą sav.
Biologinė fizika (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Rokas Buišas, Asist., Dr.
R108 a. (GMC)

15:00 - 17:00
2018.02.08-2018.05.31
Kas antrą sav.
Biologinė fizika (Privalomasis) (seminaras)
Rokas Buišas, Asist., Dr.
R108 a. (GMC)
16:00 15:00 - 17:00
2018.02.08-2018.05.31
Kas antrą sav.
Biologinė fizika (Privalomasis) (seminaras)
Rokas Buišas, Asist., Dr.
R108 a. (GMC)
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PASKAITA)
Daiva Dabkevičienė, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PASKAITA)
Daiva Dabkevičienė, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. (GMC)

11:00 - 14:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genetinė analizė I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
R403 a. (GMC)
12:00 11:00 - 14:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Genetinė analizė I/II d. (Privalomasis) (paskaitos ir seminarai)
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
R403 a. (GMC)
14:00
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00