vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Biologija 3k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Kursinis darbas (Privalomasis) (savarankiškas darbas)
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00
10:00 10:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mikrobiologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Lilija Kalėdienė, Prof., Dr. (HP)
R102 a. (GMC)
12:00 10:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mikrobiologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Lilija Kalėdienė, Prof., Dr. (HP)
R102 a. (GMC)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Augalų fiziologija (Privalomasis) (PASKAITA)
R101 a. (GMC)
Komentarai: dr. A. Ivanauskas
16:00 16:00 - 18:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Profesinė praktika (zoologinė) (Pasirenkamasis) (praktika)
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Augalų fiziologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Rimantas Puzirauskas, Lekt.
C248 l. (GMC)
Komentarai: dr. A. Ivanauskas

09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lyginamoji histologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Rasa Aukštikalnienė, Lekt., Dr.
C264 l. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Augalų fiziologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Rimantas Puzirauskas, Lekt.
C248 l. (GMC)
Komentarai: dr. A. Ivanauskas

09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lyginamoji histologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Rasa Aukštikalnienė, Lekt., Dr.
C264 l. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lyginamoji histologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Rasa Aukštikalnienė, Lekt., Dr.
R205 a. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lyginamoji histologija (Privalomasis) (PASKAITA)
Rasa Aukštikalnienė, Lekt., Dr.
R205 a. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Augalų fiziologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Rimantas Puzirauskas, Lekt.
C248 l. (GMC)
Komentarai: dr. A. Ivanauskas

13:00 - 15:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lyginamoji histologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Rasa Aukštikalnienė, Lekt., Dr.
C264 l. (GMC)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Augalų fiziologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Rimantas Puzirauskas, Lekt.
C248 l. (GMC)
Komentarai: dr. A. Ivanauskas

13:00 - 15:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Lyginamoji histologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Rasa Aukštikalnienė, Lekt., Dr.
C264 l. (GMC)

15:00 - 17:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
R209 komp.kl. (GMC)
16:00 15:00 - 17:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
R209 komp.kl. (GMC)
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mikrobiologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Vilmantas Norkūnas, Lekt.
R324 l. (GMC)
10:00 09:00 - 11:30
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mikrobiologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Vilmantas Norkūnas, Lekt.
R324 l. (GMC)

11:30 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mikrobiologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Vilmantas Norkūnas, Lekt.
R324 l. (GMC)
12:00 11:30 - 14:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mikrobiologija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Vilmantas Norkūnas, Lekt.
R324 l. (GMC)
14:00 15:00 - 17:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
R209 komp.kl. (GMC)
16:00 15:00 - 17:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
R209 komp.kl. (GMC)
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PASKAITA)
Daiva Dabkevičienė, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biostatistika/Biometrija (Privalomasis) (PASKAITA)
Daiva Dabkevičienė, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Profesinė praktika (botanikos) (Pasirenkamasis) (praktika)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Profesinė praktika (botanikos) (Pasirenkamasis) (praktika)
14:00
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00