vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Biologija 2k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Geografinės informacinės sistemos (Privalomasis) (PASKAITA)
Sigitas Juzėnas, Lekt.
R209 komp.kl. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Geografinės informacinės sistemos (Privalomasis) (PASKAITA)
Sigitas Juzėnas, Lekt.
R209 komp.kl. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Geografinės informacinės sistemos (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Sigitas Juzėnas, Lekt.
R209 komp.kl. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Geografinės informacinės sistemos (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 1
Sigitas Juzėnas, Lekt.
R209 komp.kl. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Geografinės informacinės sistemos (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Sigitas Juzėnas, Lekt.
R209 komp.kl. (GMC)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Geografinės informacinės sistemos (Privalomasis) (PRATYBOS) Pogrupiai: 2
Sigitas Juzėnas, Lekt.
R209 komp.kl. (GMC)

14:00 - 17:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
R302 l. (GMC)
16:00 14:00 - 17:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
R302 l. (GMC)
18:00
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. (GMC)

11:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokomoji praktika (botanikos) (Privalomasis) (praktika)
12:00 11:00 - 14:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokomoji praktika (botanikos) (Privalomasis) (praktika)
14:00 14:00 - 18:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokomoji praktika (stuburinių zoologijos) (Privalomasis) (praktika)
16:00 14:00 - 18:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokomoji praktika (stuburinių zoologijos) (Privalomasis) (praktika)
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Žiediniai augalai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Audronė Meldžiukienė, Lekt.
C268 l. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Žiediniai augalai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Audronė Meldžiukienė, Lekt.
C268 l. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Žiediniai augalai (Privalomasis) (PASKAITA)
Jonas Remigijus Naujalis, Prof., Habil. dr.
R202 a. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Žiediniai augalai (Privalomasis) (PASKAITA)
Jonas Remigijus Naujalis, Prof., Habil. dr.
R202 a. (GMC)
14:00 14:00 - 16:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Žiediniai augalai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Audronė Meldžiukienė, Lekt.
C268 l. (GMC)
16:00 16:00 - 19:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokomoji praktika (botanikos) (Privalomasis) (praktika)
18:00 16:00 - 19:00
2018.02.07-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokomoji praktika (botanikos) (Privalomasis) (praktika)
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Aukštesnieji stuburiniai (Privalomasis) (PASKAITA)
Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
R201 a. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Aukštesnieji stuburiniai (Privalomasis) (PASKAITA)
Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
R201 a. (GMC)
14:00 14:00 - 17:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
R302 l. (GMC)
16:00 14:00 - 17:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Biochemija (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
R302 l. (GMC)
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 13:00
2018.02.09-2018.05.31
Kas antrą sav.
Aukštesnieji stuburiniai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Vytautas Rakauskas, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
C264 l. (GMC)

09:00 - 13:00
2018.02.16-2018.05.31
Kas antrą sav.
Aukštesnieji stuburiniai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Vytautas Rakauskas, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
C264 l. (GMC)
10:00 09:00 - 13:00
2018.02.09-2018.05.31
Kas antrą sav.
Aukštesnieji stuburiniai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Vytautas Rakauskas, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
C264 l. (GMC)

09:00 - 13:00
2018.02.16-2018.05.31
Kas antrą sav.
Aukštesnieji stuburiniai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Vytautas Rakauskas, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
C264 l. (GMC)
12:00 09:00 - 13:00
2018.02.09-2018.05.31
Kas antrą sav.
Aukštesnieji stuburiniai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Vytautas Rakauskas, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
C264 l. (GMC)

09:00 - 13:00
2018.02.16-2018.05.31
Kas antrą sav.
Aukštesnieji stuburiniai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Vytautas Rakauskas, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
C264 l. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokomoji praktika (stuburinių zoologijos) (Privalomasis) (praktika)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.09-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mokomoji praktika (stuburinių zoologijos) (Privalomasis) (praktika)
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00