vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Gyvybės mokslų centras

Biologija 1k. bak. Nuolatinė


Pirmadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bestuburių zoologija II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
R103 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bestuburių zoologija II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA)
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
R103 a. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bestuburių zoologija II/II d. (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 3
Virginija Podėnienė, Doc., Dr.
C264 l. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 1
Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
R205 a. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bestuburių zoologija II/II d. (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 3
Virginija Podėnienė, Doc., Dr.
C264 l. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 1
Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
R205 a. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bestuburių zoologija II/II d. (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Virginija Podėnienė, Doc., Dr.
C264 l. (GMC)

13:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 2
Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
R205 a. (GMC)
14:00 13:00 - 15:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bestuburių zoologija II/II d. (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Virginija Podėnienė, Doc., Dr.
C264 l. (GMC)

13:00 - 16:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 2
Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
R205 a. (GMC)
16:00 16:00 - 19:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 3
Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
R205 a. (GMC)
18:00 16:00 - 19:00
2018.02.05-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 3
Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
R205 a. (GMC)
20:00
Antradienis
1 gr.
08:00
10:00 10:00 - 13:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Organinė chemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Neorganinės chemijos a. (CHGF)
12:00 10:00 - 13:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Organinė chemija (Privalomasis) (PASKAITA)
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Neorganinės chemijos a. (CHGF)
14:00 15:00 - 17:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bestuburių zoologija II/II d. (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
C264 l. (GMC)
16:00 15:00 - 17:00
2018.02.06-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Bestuburių zoologija II/II d. (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
C264 l. (GMC)
18:00
20:00
Trečiadienis
1 gr.
08:00 08:00 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kas antrą sav.
Organinė chemija (Privalomasis) (seminarai ir laboratoriniai) Pogrupiai: 1
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
116 - Organinės chemijos l. (CHGF)

08:00 - 12:00
2018.02.14-2018.05.31
Kas antrą sav.
Organinė chemija (Privalomasis) (seminarai ir laboratoriniai) Pogrupiai: 2
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
116 - Organinės chemijos l. (CHGF)
10:00 08:00 - 12:00
2018.02.07-2018.05.31
Kas antrą sav.
Organinė chemija (Privalomasis) (seminarai ir laboratoriniai) Pogrupiai: 1
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
116 - Organinės chemijos l. (CHGF)

08:00 - 12:00
2018.02.14-2018.05.31
Kas antrą sav.
Organinė chemija (Privalomasis) (seminarai ir laboratoriniai) Pogrupiai: 2
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
116 - Organinės chemijos l. (CHGF)
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Ketvirtadienis
1 gr.
08:00 09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mikologijos pagrindai (Privalomasis) (PASKAITA)
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
R201 a. (GMC)
10:00 09:00 - 11:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mikologijos pagrindai (Privalomasis) (PASKAITA)
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
R201 a. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 3
Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
R404 a. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mikologijos pagrindai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
C268 l. (GMC)
12:00 11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 3
Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
R404 a. (GMC)

11:00 - 13:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mikologijos pagrindai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 1
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
C268 l. (GMC)

13:00 - 16:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 1
Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
R404 a. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mikologijos pagrindai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
C268 l. (GMC)
14:00 13:00 - 16:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 1
Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
R404 a. (GMC)

13:00 - 15:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Mikologijos pagrindai (Privalomasis) (laboratoriniai darbai) Pogrupiai: 2
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
C268 l. (GMC)
16:00 16:00 - 18:00
2018.02.08-2018.05.31
Kiekvieną sav.
Dalykinė anglų kalba II/II d. (Privalomasis) (PASKAITA) Pogrupiai: 2
Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
R404 a. (GMC)
18:00
20:00
Penktadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Šeštadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
Sekmadienis
1 gr.
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00