Magistro studijų programų komitetai

Duomenų mokslas

Studijų programos komitetas

2022 01 10 Ruta Levuliene

Doc. dr. Rūta Levulienė – komiteto pirmininkė;

  • Vyresn. m. darb. dr. Jolita Bernatavičienė;
  • Asist. dr. Andrius Buteikis;
  • Prof. habil. dr. Vydas Čekanavičius;
  • Partnerystės doc. Petras Dubinskas (Vilniaus universiteto Verslo mokykla);
  • Prof. habil. dr. Remigijus Leipus;
  • Doc. dr. Jurgita Markevičiūtė;
  • Asist. dr. Tomas Plankis;
  • Prof. habil. dr. Alfredas Račkauskas;
  • Doc. dr. Viktor Skorniakov;
  • Ramunė Šabanienė (socialinių partnerių atstovas, AB „Telia Lietuva“);
  • Dominykas Venclovas, studentų atstovas;
  • Mija Aneta Stasiulionytė, studentų atstovė.

Finansų ir draudimo matematika

Studijų programos komitetas

Martynas Manstavicius

Doc. dr. Martynas Manstavičius komiteto pirmininkas;

  • Doc. dr. Sigitas Dapkūnas;
  • Prof. habil. dr. Remigijus Leipus;
  • Prof. habil. dr. Vigirdas Mackevičius;
  • Vyresn. m. darb. dr. Viktor Medvedev;
  • Asist. dr. Aldona Skučaitė;
  • Prof. dr. (HP) Jonas Šiaulys;
  • Partn. prof. dr. Gintaras Bakštys (socialinių partnerių atstovas, „ERGO Life Insurance SE“);
  • Ignas Gasparavičius, studentų atstovas.

Informatika

Studijų programos komitetas

Linas Laibinis

Prof. dr. Linas Laibinis komiteto pirmininkas;

  • Asist. dr. Adomas Birštunas;
  • Prof. habil. dr. Mindaugas Bloznelis;
  • Prof. dr. Olga Kurasova;
  • Doc. dr. Karolis Petrauskas;
  • Doc. dr. Vilius Stakėnas;
  • Prof. dr. Rimantas Vaicekauskas;
  • Giedrius Daugiala (socialinių partnerių atstovas, UAB „Asseco Lietuva“);
  • Tomas Kučejevas, studentų atstovas;
  • Titas Masys, studentų atstovas.

Kompiuterinis modeliavimas

Studijų programos komitetas

Severinas Zube

Doc. dr. Severinas Zubė komiteto pirmininkas;

  • Doc. dr. Linas Bukauskas;
  • Asist. dr. Alminas Čivilis;
  • Prof. emeritas habil. dr. Feliksas Ivanauskas;
  • Prof. dr. Tadas Meškauskas;
  • Doc. dr. Valdas Rapševičius;
  • Rimgaudas Kalvaitis, socialinis partneris, AB „Ignitis gamyba“;
  • Linas Lobinas, studentų atstovas.

 

Matematika

Studijų programos komitetas

Gediminas Stepanauskas

Prof. dr. Gediminas Stepanauskas komiteto pirmininkas;

  • Doc. dr. Gintautas Bareikis;
  • Prof. dr. (HP) Ramūnas Garunkštis;
  • Vyresn. m. d. dr. Daniele Ettore Otera;
  • Prof. habil. Dr. Konstantinas Pileckas;
  • Prof. dr. (HP) Artūras Štikonas;
  • Romualdas Zovė (socialinių partnerių atstovas, „Lietuvos bankas“);
  • Rūta Ciparytė, studentų atstovė.

Modeliavimas ir duomenų analizė

Studijų programos komitetas

2022 01 10 Ruta Levuliene

Doc. dr. Rūta Levulienė komiteto pirmininkė;

  • Vyresn. m. darb. dr. Jolita Bernatavičienė;
  • Prof. habil. dr. Vydas Čekanavičius;
  • Prof. habil. dr. Remigijus Leipus;
  • Doc. dr. Rūta Levulienė;
  • Doc. dr. Jurgita Markevičiūtė;
  • Asist. dr. Tomas Plankis;
  • Prof. habil. dr. Alfredas Račkauskas;
  • Doc. dr. Viktor Skorniakov;
  • Ramunė Šabanienė (socialinių partnerių atstovas, „Telia");
  • Dominykas Venclovas, studentų atstovas;
  • Mija Aneta Stasiulionytė, studentų atstovė.

Programų sistemos

Studijų programos komitetas

2020 09 08 Karolis Petrauskas

Doc. dr. Karolis Petrauskas – pirmininkas;

  • Prof. dr. (HP) Romas Baronas;
  • Doc. dr. Kristina Lapin;
  • Doc. dr. Rūta Levulienė;
  • Mokslo darbuot. dr. Audronė Lupeikienė;
  • Dr. Vytautas Ašeris (socialinių partnerių atstovas, „Vinted“);
  • Andrius Bušma, studentų atstovas.