Kviečiame į šeštąjį jaunųjų matematikų susitikimą

2017 11 20 matematiku renginys

Renginys vyks 2017 m. gruodžio 29 d. (penktadienį), Kauno Santakos slėnyje (K.Baršausko g. 59, Kaunas).

Renginys skirtas jaunosios kartos matematikams, dirbantiems Lietuvoje ar užsienyje, susipažinti ar vėl susitikti bei populiariai pristatyti savo mokslinę veiklą. Laukiame dalyvių iš visų matematinių disciplinų —grynosios matematikos ir taikomosios (teorinės fizikos, teorinės informatikos, statistikos, mašininio mokymosi, ekonometrijos, matematinės biologijos, matematikos mokymo ir kt.). Renginys atviras visiems — ir norintiems skaityti pranešimą, ir norintiems tik pasiklausyti.

Šiais metais susitikime kalbėsime apie matematiką iš įvairių perspektyvų, ypatingą dėmesį skirsime matematikai švietime. Renginio metu apie matematiką pasakos Lietuvos matematikai bei įmonių atstovai, o susitikimą užbaigs bendra diskusija švietimo klausimais. Susitikime taip patklausysimės gausybės jau tradicija tapusių trumpų įdomių jaunųjų matematikų pranešimų.

Kad registruotis į renginį būtų drąsiau, iškart norime Jums pristatyti keletą pranešėjų:

• Darius Barušauskas - VU alumnas, duomenų mokslininkas ir giliojo mokymo startuolio Oxipit bendraįkūrėjas. Darius pasakos apie Oxipit ir savo komandos pergales duomenų analizės, statistinių modelių ir mašininio mokymo varžybų platformoje Kaggle.
  • Dr. Paulius Drungilas - VU Matematikos ir informatikos fakulteto docentas ir mokslo reikalų prodekanas, vienas iš pagrindinių Lietuvoje vykstančių moksleivių bei studentų matematikos olimpiadų - LitMO, MIFMO organizatorių, lietuviškos „Kengūros“ vadovas.
  • Dr. Tomas Juškevičius - Memfio universiteto (Tenesis, JAV) alumnas,atlikęs postdoką Švedijoje ir šiuo metu dėstantis VU.

Prašome registruotis iki gruodžio 5 d. užpildant šią formą: https://goo.gl/forms/ER0ZMblbIFT0gmc12

Daugiau informacijos https://ljms6.weebly.com/ arba el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Organizatoriai: Julius Damarackas (VU MIF), Lina Dindienė (KTU),  Rasa Giniūnaitė (University of Oxford),Jonas Jankauskas (MU Leoben), Mantas Lukoševičius (KTU IF), Daiva Petkevičiūtė (KTU),Dovilė Stumbrienė (VU MII), Elena Sutkutė (Adform),Jonas Šukys (EAWAG), Mantė Žemaitytė (University of Manchester).