2021 04 27 Klaviatura

Informuojame, kad gegužės 3-14 d. vyksta paguodos sesija, skirta paskutinio kurso studentams, kurie šį semestrą ginsis baigiamąjį darbą.

Studentams, kurie turi neišlaikytų pavasario semestro egzaminų arba skolas už rašto darbą, egzaminą bus leidžiama laikyti, tik jeigu studentas kartoja kursą arba laiko egzaminą eksternu ir yra už jį sumokėjęs bei egzamino datą iš anksto sutaręs su dėstytoju.

Atkreipiame dėmesį, kad leidimas laikyti suteikiamas ne visiems dalykams.

Primename, kad turėdami bent vieną skolą negalėsite gintis baigiamojo darbo. Jeigu turite daugiau klausimų, kreipkitės el. p. studijos@mif.vu.lt

2021-04-27