2020 11 18 MIF katinas

Sveikiname dar kartą su studentų diena! Nors šiais metais ją sutinkame ypatingomis sąlygomis, tikime, kad šventinė nuotaika ir optimizmas – Jūsų širdyse! Stengiamės, kad kiekvienas fakulteto studentas jaustųsi laimingas ir patenkintas. Skelbiame #KONKURSĄ:

LAIMINGAS MIF STUDENTAS

Siųskite mums savo idėjas, patarimus studijų kokybei, aplinkai, administravimui tobulinti, atsiliepimus apie studijų kokybę konsultavimas@mif.vu.lt

Gruodžio 3 d. renginyje „Tarptautinis protmūšis“ nuotoliniu būdu bus skelbiami 10 geriausių idėjų autoriai. Jiems bus įteikti vienetiniai MIF suvenyrai.

Gražios šventės ir sveikatos linki,

MIF studijų skyrius