2020 11 13 Erasmus praktika beribes galimybes

Vilniaus universiteto studentams praktikų durys yra atviros bet kurioje pasaulio bendrovėje. Praktikos laikotarpiu studentai gali pasirinkti išvykti į kitą šalį ir ten įgyti profesinės patirties.

Norėdamas išvykti į Erasmus+ praktiką turi:

1. Gauti tave priimančios organizacijos sutikimo raštą, patvirtinantį Tavo priėmimą tarptautinei praktikai (rekomenduojama priimančios organizacijos sutikimo laiško forma);
2. Užpildyti studento paraiškos formą;
3. Pateikti priimančios organizacijos sutikimo raštą ir užpildytą studento paraišką savo fakulteto Erasmus praktikos koordinatoriui.

Studentai paraiškas Erasmus praktikai gali teikti nuolat. Rekomenduojama paraišką pateikti likus 2 mėnesiams iki praktikos pradžios. Jeigu nori atlikti absolvento praktiką ir studijuoji studijų programoje, kuri trunka 4 metus (bakalauras) arba 2 metus (magistras) paraišką turi pateikti iki gegužės 31 d. Jeigu tavo studijos trunka 3,5 (bakalauras) arba 1,5 (magistras) metus, paraišką pateik iki gruodžio 31 d. Daugiau informacijos apie absolvento praktiką rasi čia.

Daugiau informacijos