Dalyvauk Erasmus+ praktikoje

2020 11 13 Erasmus praktika beribes galimybes

Vilniaus universiteto studentams praktikų durys yra atviros bet kurioje pasaulio bendrovėje. Praktikos laikotarpiu studentai gali pasirinkti išvykti į kitą šalį ir ten įgyti profesinės patirties.

Norėdamas išvykti į Erasmus+ praktiką turi:

1. Gauti tave priimančios organizacijos sutikimo raštą, patvirtinantį Tavo priėmimą tarptautinei praktikai (rekomenduojama priimančios organizacijos sutikimo laiško forma);
2. Užpildyti studento paraiškos formą;
3. Pateikti priimančios organizacijos sutikimo raštą ir užpildytą studento paraišką savo fakulteto Erasmus praktikos koordinatoriui.

Paskutinių bakalauro ir magistrantūros kursų studentai, norintys po studijų baigimo atlikti Erasmus+ absolvento praktiką, paraišką turi pateikti iki gruodžio 31 d. Daugiau informacijos apie absolvento praktiką rasi čia.

Daugiau informacijos