Praleisk vasarą Azijos vasaros mokykloje! Registracija iki kovo 21 d.

Pietų Korėja

VU studentus kviečiame dalyvauti Seulo universiteto organizuojamoje vasaros mokykloje, kuri vyks nuo 2018 birželio 26 d. iki liepos 27 d.

Siūlomos studijų kryptys: tarptautinės studijos, ekonomika, verslas, korėjiečių kalba, korėjos kultūra.

Studentų išlaidos: kelionė į P. Korėją, išlaidos maistui, dalinai kelionė į Jeju salą, papildomos asmeninės išlaidos.

Taivanas

Kviečiame pasinaudoti galimybe dalyvauti atrankoje į vasaros mokyklą National Chengnan universitete, nemokant už mokslą, šia galimybe galės pasinaudoti 2 Vilniaus Universiteto pilnų bakalauro ar magistro studijų studentai.

Siūlomos studijų kryptys: tarptautinis verslas, kult8ra, ekonomika, politika, istorija.

Studentų išlaidos: lėktuvo bilietai ir apgyvendinimas.

Kinija

The Southwestern University of Finance and Economics (SWUFE) organizuoja vasaros mokyklą Kinijoje, Čengdu mieste, kuri vyks nuo 2018 liepos 1 d. iki liepos 14 d.

Siūlomos studijų kryptys: ekonomika, verslu, finansais ar kultūros studijomis.

Studentų išlaidos: kelionė į Kiniją, registracijos mokestis apie 50 eur, viza, papildomos asmeninės išlaidos.

Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/tarptautiniai-rysiai/naujienos/4712-atrankos-i-vilniaus-universiteto-partneriu-azijoje-vasaros-mokyklas