Pradžia:

2022-06-27 16:00

Vieta:

102 (J. Kubiliaus) auditorija, MIF, Naugarduko g. 24, Vilnius

Pranešėja: Tamara Karpaliuk (Ukraina, Kijivas).

Pranešimo tema: „Галилеевская инвариантность системы уравнений реакции-конвекции-диффузии“ (Galilean invariance of the reaction-convection-diffusion system of equations)

Галилеевская инвариантность системы уравнений реакции-конвекции-диффузии. Из класса систем уравнений реакции-конвекции-диффузии для двумерного векторного поля в случае одной пространственной переменной выделено системы уравнений, инвариантные относительно алгебры Галилея и ее расширений операторами масштабных и проективных преобразований.
(Galilean invariance of the reaction-convection-diffusion system of equations. Systems, which are invariant under Galilean algebras and their main extensions by operators of scale and projective transformations are selected from a class of systems of reaction-convection-diffusion equations for two-dimensional vector field with one space variable.)
Pranešimas vyks rusų kalba. LMD remia Ukrainos mokslininkus pasitraukusius iš savo šalies dėl Rusijos agresijos.
Iki karo Ukrainoje pranešėja dirbo Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського“ КПІ ім. Ігоря Сікорського (kpi.ua) Šiuo metu T. Karpaliuk yra pasitraukusi į Lietuvą ir įdarbinta ir VU Taikomosios matematikos institute.

Seminare galima dalyvauti ir nuotoliniu būdu naudojant MsTeams. Seminaro nuoroda (atvira nuoroda, gali dalyvauti visi, turintys nuorodą).

2022-06-20