2020 10 21 Diplomu teikimo ceremonija 06 29

Kviečiame dalyvauti iškilmingoje diplomų įteikimo ceremonijoje birželio 29 d. VU Šv. Jonų bažnyčios Didžiajame kieme (Universiteto g. 3, Vilnius)

Šventės metu Matematikos ir informatikos fakulteto absolventus sveikins universiteto ir fakulteto atstovai, dėstytojai, alumnai, studentai.

Absolventams bus įteikti bakalauro ir magistrantūros kvalifikacinį laipsnį suteikiantys diplomai.

9.00–10.30 val. Diplomai bus įteikti šių studijų programų absolventams:

• Finansų ir draudimo matematikos (magistrantūra);
  • Finansų ir draudimo matematika (bakalauras);
  • Programų sistemų (magistrantūra);
  • Programų sistemos (bakalauras).

11.00–12.30 val. Diplomai bus įteikti šių studijų programų absolventams:

• Matematika (magistrantūra);
  • Modeliavimas ir duomenų analizė (magistrantūra);
  • Ekonometrija (bakalauras);
  • Statistika (bakalauras);
  • Matematika ir matematikos taikymai (bakalauras);
  • Informatika (magistrantūra);
  • Bioinformatika (bakalauras);
  • Informacinių sistemų inžinerija (bakalauras);
  • Informacinės technologijos (bakalauras);
  • Informatika (bakalauras).

SVARBI INFORMACIJA:

• Atsiėmus diplomą absolventai turės pasirašyti diplomų įteikimo žurnale. Atsiskaityti su universitetu absolventai turi iki birželio 25 d. Daugiau informacijos.
  • Absolventų ir svečių patekimas į Didįjį kiemą tik pro vartus iš Šv. Jono gatvės. Pasibaigus įteikimams absolventai ir svečiai laiptais žemyn išeina į M. K. Sarbievijaus kiemą. Universitetą palieka per vartus į Bibliotekos kiemą.
  • Kiekvienas absolventas į šventę gali pasikviesti 2 lydinčius asmenis. Asmenys į renginio teritoriją gali patekti tik lydimi absolvento. Iš anksto registruoti artimųjų nereikia.
  • Šventės svečiai ir dalyviai privalo dėvėti veidą dengiančias apsaugos priemones.
  • Renginys vyks po atviru dangumi, todėl rekomenduojame pasirūpinti atitinkama apranga ir skėčiais lietaus atveju.

Visi diplomų teikimai bus filmuojami ir tiesiogiai transliuojami Vilniaus universiteto Facebook paskyroje. Negalinčius atvykti gyvai, maloniai kviečiame stebėti transliaciją!

Kviečiame švęsti kartu su absolventais!