2019 11 12 V Stepas klausimu ciklas380250Siekdami supažindinti jus su Matematikos ir informatikos fakulteto administracija, pristatome jums klausimų ciklą „Kas dirba fakultete?“.

Kiekvieną savaitę supažindinsime jus su mūsų fakulteto administracijos darbuotojais.

Akademinių reikalų prodekanas – Vytautas Stepas

1. Kokiais 3 žodžiais apibūdintumėte Matematikos ir informatikos fakultetą?

Jaukus, moksliškas ir nenuilstantis.

2. Kur studijavote ir koks įsimintiniausias studijų atsiminimas?

Studijavau Matematikos ir informatikos fakultete Matematikos ir matematikos taikymų bakalauro studijų programą, vėliau – Matematikos magistrantūros studijų programoje. 2017 m. apsigyniau disertaciją tema „Adityviųjų funkcijų, apibrėžtų atsitiktinių ansamblių aibėje, momentai“.

Įsimintiniausias studijų atsiminimas – kasmetinės kelionės į Čekijos miestą Ostravą, kur vykdavo tarptautinės studentų matematikos olimpiados.

3. Kokiais klausimais galima kreiptis į jus?

Visais su studijomis susijusiais klausimais.

Akademinių reikalų prodekaną Vytautą Stepą galite rasti Naugarduko g. 24, 112 kab.

Tel. (8 5) 219 3051

El. paštas studiju.prodekanas@mif.vu.lt