Sidebar

Patalpų orientavimosi varžybos

Data: Sausio 11 d. 12-15 val.
Vieta: VU Matematikos ir informatikos / Chemijos ir geomokslų fakultetuose, Naugarduko g. 24

Vilniaus mieste, jau antri metai iš eilės, šaltuoju metų laiku rengiamos orientavimosi sporto varžybos patalpose. Atšalus orams tai puiki priemonė pratęsti vasaros sezoną, truputį pasimankštinti ir palavinti mąstymą jaukioje ir šiltoje aplinkoje.

2019/2020 metų žiemą, skirtinguose, įdomios architektūros Vilniaus miesto pastatuose rengiami penki varžybų turai. Kiekviename rengiamos keturios skirtingos trasos, kurias dalyviai gali pasirinkti pagal savo pasirengimo lygį – nuo labai lengvos, skirtos savarankiškai įveikti dešimtmečiams, iki sudėtingos, reikalaujančios daug mąstymo trasos. Trasos įveikimo laikas apie 15-20 minučių. Sudėtingesnėse trasose nebūtinai reikės „greitų kojų“, bet daugiau erdvinio mąstymo, proto aštrumo, savikontrolės ir „teisingų“ sprendimų. Orientavimosi sportas yra tinkamas bet kuriam amžiui ar fiziniam pasirengimui ir nereikalauja specifinio pradinio pasiruošimo. Orientavimasis patalpose labai mėgstamas vaikų, nes čia jie jaučiasi saugūs ir šiltose patalpose smagiai pajuda. Kviečiame įdomiai praleisti laisvalaikį su savo šeima, draugais ar bendraminčiais. 

Trečiasis taurės etapas rengiamas VU Matematikos ir informatikos / Chemijos ir geomokslų fakultetuose š.m. sausio 11 dieną, šeštadienį. Startas nuo 12.00 iki 15.00. Adresas: Naugarduko g. 24.

Visą informaciją, susijusią su Patalpų orientavimosi taure 2019/2020, pradinę informaciją apie orientavimosi sportą, varžybų nuostatus ir grafiką bei registracijos formą rasite organizatorių puslapyje, orientavimosi sporto tinklapyje bei Facebook paskyroje PatalpuOs.

VU MIF darbuotojams ir studentams startas yra nemokamas.

Registracija.

treneris Eugenijus Mikšys

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos
Sutinku