Data: Gruodžio 2 d. 17 val.

Vieta: 102 (J. Kubiliaus) auditorijoje, Naugarduko g. 24

Gruodžio 2 d. 17 val. vyks jungtinis Lietuvos mokslų akademijos Matematikos, fizikos ir chemijos mokslų skyriaus ir Lietuvos matematikų draugijos renginys „Akademikas Vytautas Statulevičius: gyvenimas, pašvęstas Lietuvai ir matematikai“, skirtas akademiko Vytauto Statulevičiaus 90-osioms gimimo metinėms.

Prof. Vygantas Paulauskas pasidalins prisiminimais apie Akademiką kaip mokslininką ir mokytoją, prof. Mifodijus Sapagovas – kaip mokslo organizatorių.

Nuo 16 val. H. Jasiūno vardo Lietuvos matematikų muziejuje vyks paroda „XVII – XIX amžių matematikos klasikų knygos“ (iš VU bibliotekos fondų) ir skaitykloje „Akademikas Vytautas Statulevičius“ (iš muziejaus fondų).

Kviečiame dalyvauti!

Kvietimas