Sidebar

VU SA kviečia į laisvą būstą priimti studentą (-ę) iš Ukrainos

2022 08 30 bendrabutis 380x250Artėjant mokslų metų pradžiai, Vilniaus universiteto (VU) Studentų atstovybė (SA) kviečia bendruomenės narius (-es) padėti nuo beprecedenčio ir visas tarptautines teises pažeidžiančio karo bėgantiems ir savo ateitį laikinai VU kursiantiems Ukrainos studentams (-ėms) ir suteikti turimą laisvą būstą – laisvą kambarį, namo dalį, laisvą butą, gyvenimui tinkamą sodo namelį ar kitas patalpas.

VU deda visas pastangas, kad aukštąjį išsilavinimą gautų kuo daugiau nuo karo Ukrainoje bėgančių studentų (-čių), tad ateinantį semestrą laukiama dar didesnio skaičiaus atvykstančiųjų.

Kadangi nuo rugsėjo VU bendruomenę papildo gausus būrys pirmo kurso studentų (-čių), dalis įstojusiųjų ir dar tebestojančių ukrainiečių studentų (-čių) gali susidurti su gyvenamosios vietos stygiumi. Todėl VU SA imasi iniciatyvos ir kviečia akademinę bendruomenę vienam semestrui ar bent mėnesiui, keliems, kol atsirastų laisva vieta bendrabutyje, suteikti laikiną būstą ukrainiečiui studentui ar studentei.

Jeigu turite laisvą kambarį, laisvą lovą bendrabutyje, išvykstate semestrui į mainus ir jūsų kambarys / vieta kambaryje lieka tuščia, turite namo dalį, laisvą butą, gyvenimui tinkamą sodo namelį ar kitas patalpas, gyvenate nuosavose / nuomojamose patalpose ir turite turto savininko pritarimą ir galite vienam semestrui neatlygintinai priimti ukrainietį (-ę) studentą (-ę), užpildykite šią registracijos formą.

Registruodamiesi informuokite, kokias apgyvendinimo sąlygas galite suteikti, kiek žmonių galite priimti.

Jeigu išvykstate su užsienio mainų programomis ir paliekate tuščią bendrabučio kambarį, yra galimybė pusmečiui, neprarandant gyvenamosios vietos, patalpą palikti iš Ukrainos atvykstančiam studentui (-ei), prieš tai pranešus bendrabučio administracijai. Bendrabučių administracija yra pasiruošusi bendradarbiauti šiuo klausimu ir palaiko laikiną kambario perleidimo procesą.
Kilus klausimams, prašome kreiptis .

2022-08-30

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos