2021 12 28 Knyga sasiuvinis380x2502021 m. Akademiko Vytauto Statulevičiaus vardinė stipendija skirta VU Matematikos ir informatikos fakulteto 3 kurso bioinformatikos bakalauro studentei Ievai Pudžiuvelytei ir 3 kurso modeliavimo ir duomenų analizės magistrantūros studentui Roman Surkant. Sveikiname!

Akademiko Vytauto Statulevičiaus vardinės stipendijos tikslas – skatinti gabius Vilniaus universiteto studentus, studijuojančius matematikos bei informatikos mokslų studijų krypčių grupių programose, siekti geresnių studijų rezultatų, kaupti aktualias matematikos ir informatikos žinias, dalyvauti Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų instituto mokslinėje veikloje.

Stipendija skiriama už pažangumą studijose, gebėjimą atlikti mokslinius tyrimus, įsitraukimą į mokslinį darbą.

Stipendijos dydis – 500 EUR. Stipendija yra vienkartinė ir mokama studijų metų rudens semestre. Šiais studijų metais konkursui teikiamos dvi stipendijos.

2021-12-28