Pakartotinio balsavimo į MIF Tarybą rezultatai

Š. m. lapkričio 16 d. įvyko pakartotinis balsavimas į Matematikos ir informatikos fakulteto Tarybą, buvo renkamas socialinių partnerių atstovas.

Vadovaujantis Vilniaus universiteto Kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašu, padalinio rinkimų komisija „nustato ir skelbia išrinktus asmenis į Padalinio tarybą“.

Matematikos ir informatikos fakulteto Rinkimų komisija informuoja, kad iš 2 kandidatų (žr. sąrašą) į socialinių partnerių atstovus į fakulteto tarybą išrinktas 1 atstovas.

Socialinių partnerių atstovas MIF Taryboje:
• Romualdas Zovė.

Matematikos ir informatikos fakulteto rinkimų komisijos protokolas (lapkričio 16 d.) – parsisiųsti.

MIF rinkimų komisija:

Šarūnas Repšys ()

Viktor Medvedev ()

Anastasija Volkova (studentų atstovė).